Yemeksepeti İndirim Kuponları 🙂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir restaurant'a kötü yorum vermiştim malzemeden çalıyor diye bunlar o yorumu yayınlamadı..

Nasıl yayınlamazsınız diye tartışmıştık çalmak kelimesi hakaretmiş hırsız demeye geliyormuş .

Yorum kurallarına aykırı ondan yayınlanmamış sistemi sorguladığım için böyle oldu galiba ..

Bende kızdım hesabı sildim ilerde lazım oldu yeni hesap açtım ilk şiparişten sonra bloke geldi..

Demekki radara yakalanmışım önceki mevzudan takmışlr başka açıklaması yok tekrar sileriz hesabı..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bir restaurant'a kötü yorum vermiştim malzemeden çalıyor diye bunlar o yorumu yayınlamadı..

Nasıl yayınlamazsınız diye tartışmıştık çalmak kelimesi hakaretmiş hırsız demeye geliyormuş .

Yorum kurallarına aykırı ondan yayınlanmamış sistemi sorguladığım için böyle oldu galiba ..

Bende kızdım hesabı sildim ilerde lazım oldu yeni hesap açtım ilk şiparişten sonra bloke geldi..

Demekki radara yakalanmışım önceki mevzudan takmışlr başka açıklaması yok tekrar sileriz hesabı..
Yemeksepeti fişlemiş seni aga 😂😂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pilav üstü döneri tavsiye ederim yıldırım :durt :hihi
Emmi sunucu değişikliği kaynaklı sistem benim baş harfi yemiş zorunlu k.adı değişikliği yaptım..

Artık beni etiketliyebilirsin etiketlenmeme özelliğini kaybettim :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bir orta boy menü olmuş 80 TL zaten, ancak indirimle görür olduk pizzayı 😂
Ben o defteri kapattım açıkçası.
Hem az malzeme koyup hem çok para alıyorlar.
Burger fiyatları da katlandı son zamanlarda.
En son 60-70 arasına Double yiyebiliyordum.
Şimdi 90-100 geçmiş olsun.
Tavuk pilav veya döner dışında uyguna yenebilir bir şey kalmadı.
Onlar da 30-40-50 yani.
30 liradan aşağı yemek kalmadı düzgün.
30 dan aşağı satanlar da yok gramajlara satıyorlar, değmiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri