Yemeksepeti 40 TL indirim ­čÖé

TC Y─▒ld─▒r─▒m 

­Łĺ┤ÔäÉÔäĺ­ŁĺčÔäÉÔäŤÔäÉÔä│
Platin ├ťye
Ay─▒n En Aktif ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
6 Ara 2019
Bir restaurant'a k├Ât├╝ yorum vermi┼čtim malzemeden ├žal─▒yor diye bunlar o yorumu yay─▒nlamad─▒..

Nas─▒l yay─▒nlamazs─▒n─▒z diye tart─▒┼čm─▒┼čt─▒k ├žalmak kelimesi hakaretmi┼č h─▒rs─▒z demeye geliyormu┼č .

Yorum kurallar─▒na ayk─▒r─▒ ondan yay─▒nlanmam─▒┼č sistemi sorgulad─▒─č─▒m i├žin b├Âyle oldu galiba ..

Bende k─▒zd─▒m hesab─▒ sildim ilerde laz─▒m oldu yeni hesap a├žt─▒m ilk ┼čipari┼čten sonra bloke geldi..

Demekki radara yakalanm─▒┼č─▒m ├Ânceki mevzudan takm─▒┼člr ba┼čka a├ž─▒klamas─▒ yok tekrar sileriz hesab─▒..

The_SreT 

S├╝per ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Kas 2017
Bir restaurant'a k├Ât├╝ yorum vermi┼čtim malzemeden ├žal─▒yor diye bunlar o yorumu yay─▒nlamad─▒..

Nas─▒l yay─▒nlamazs─▒n─▒z diye tart─▒┼čm─▒┼čt─▒k ├žalmak kelimesi hakaretmi┼č h─▒rs─▒z demeye geliyormu┼č .

Yorum kurallar─▒na ayk─▒r─▒ ondan yay─▒nlanmam─▒┼č sistemi sorgulad─▒─č─▒m i├žin b├Âyle oldu galiba ..

Bende k─▒zd─▒m hesab─▒ sildim ilerde laz─▒m oldu yeni hesap a├žt─▒m ilk ┼čipari┼čten sonra bloke geldi..

Demekki radara yakalanm─▒┼č─▒m ├Ânceki mevzudan takm─▒┼člr ba┼čka a├ž─▒klamas─▒ yok tekrar sileriz hesab─▒..
Yemeksepeti fi┼člemi┼č seni aga ­čśé­čśé

TC Y─▒ld─▒r─▒m 

Platin ├ťye
Ay─▒n En Aktif ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
6 Ara 2019
Yemeksepeti fi┼člemi┼č seni aga ­čśé­čśé
Onu anlad─▒m sa─čl─▒k olsun a101 den 250 gr l─▒k be┼čler dana d├Âner al─▒p ekmek aras─▒ yapar─▒z bol porsiyon :rock

Eskiden sepetmi varm─▒┼č sepetleri onlar─▒n olsun sepet├žilik bitmek ├╝zere her┼čey u├žmu┼č ­čśé

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Kat─▒l─▒m
26 Kas 2018
Ya┼č
62

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Kat─▒l─▒m
26 Kas 2018
Ya┼č
62
Onu anlad─▒m sa─čl─▒k olsun a101 den 250 gr l─▒k be┼čler dana d├Âner al─▒p ekmek aras─▒ yapar─▒z bol porsiyon :rock

Eskiden sepetmi varm─▒┼č sepetleri onlar─▒n olsun sepet├žilik bitmek ├╝zere her┼čey u├žmu┼č ­čśé
Pilav ├╝st├╝ d├Âneri tavsiye ederim y─▒ld─▒r─▒m :durt :hihi

TC Y─▒ld─▒r─▒m 

Platin ├ťye
Ay─▒n En Aktif ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
6 Ara 2019
Pilav ├╝st├╝ d├Âneri tavsiye ederim y─▒ld─▒r─▒m :durt :hihi
Emmi sunucu de─či┼čikli─či kaynakl─▒ sistem benim ba┼č harfi yemi┼č zorunlu k.ad─▒ de─či┼čikli─či yapt─▒m..

Art─▒k beni etiketliyebilirsin etiketlenmeme ├Âzelli─čini kaybettim :kiskis