Yazmasam olmaz "davalık oldum" dermişim ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gençler , inanın forumdan çıkmıştım(yani logout) ,hadi son kez gazetelere bakayım dedim,bir baktım ,tadaaaaaa :)
İşte ,yazmasam olmaz ,çünkü bizim forumun başında da böyle bir durum var ,ne yazık ki.Evet "emeğe saygı" bunu yıllardır derim ,ama ...
Sevgili gençler ve genç kalanlar ,lütfen sadece okuyun ,tweteriniz varsa ,kişiye destek olarak atın ,ben bilinsin istedim ki bende twetim olmadığı halde favorilere ekleyip takip edeceğim,lütfen bu konu altında kötü söz-yazı olmasın :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,425
Bu zatı muhterem forumumuzda üyemiz tarafından paylaşılan
Karikatür için forum sahibi olarak benden şikayetçi olmuştu.

Şikayete konu olan gönderiyi ifadeye çağrılmadan 1ay öncesinde zaten silmiştim. :kiskis

Şimdilik ses yok bakalım nereden tutturmaya çalışacaklar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu zatı muhterem forumumuzda üyemiz tarafından paylaşılan
Karikatür için forum sahibi olarak benden şikayetçi olmuştu.

Şikayete konu olan gönderiyi ifadeye çağrılmadan 1ay öncesinde zaten silmiştim. :kiskis

Şimdilik ses yok bakalım nereden tutturmaya çalışacaklar.
Kanunun, bir nevi açığını kullanarak, hatta adalet bakanlığı ile içişleri bakanlığını da bu kirli düzene alet ederek para kazanıyorlar...

Bizim savcı kahkahalarla güldü, ama kanun var ve şikayeti de kanunlar çerçevesinde değerlendirmek durumundayız dedi.

* * *

Uzlaşma müessesesini kullanarak, daha doğrusu pazarlık ederek para koparma peşindeler... Bizden iki karikatür için 7+9=16 bin istendi uzlaşmaya (pazarlığa) tabi fiyat.

250+250=500₺ versek eminim ki kabul edeceklerdir... İşin sonunda beraat kararı bi çıksın ben göstercem onlara vekalet verip aba altından sopa göstererek para dilenmeyi...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,425
Kanunun, bir nevi açığını kullanarak, hatta adalet bakanlığı ile içişleri bakanlığını da bu kirli düzene alet ederek para kazanıyorlar...

Bizim savcı kahkahalarla güldü, ama kanun var ve şikayeti de kanunlar çerçevesinde değerlendirmek durumundayız dedi.

* * *

Uzlaşma müessesesini kullanarak, daha doğrusu pazarlık ederek para koparma peşindeler... Bizden iki karikatür için 7+9=16 bin istendi uzlaşmaya (pazarlığa) tabi fiyat.

250+250=500₺ versek eminim ki kabul edeceklerdir... İşin sonunda beraat kararı bi çıksın ben göstercem onlara vekalet verip aba altından sopa göstererek para dilenmeyi...
Bizi erkenden uyardığın içinde Ayrica çok saol.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bizi erkenden uyardığın içinde Ayrica çok saol.
Arkadaşlık, forumdaşlık en önemlisi de insanlık görevim... ? ülkemizde hayat işte bu kadar saçmalayacak kanun açıkları ile karşımıza çıkıyor maalesef...

* * *

Konudan bağımsız olarak;

Herkes, önüne açılan klavyede her türlü özgürlüğe sahip olduğunu zannederek sağlam şekilde atıp tutuyor, hatta "dolandırıcılık yapıyorlar" "dolandırıldım" "şerefsiz bunlar" gibi ucu açık ve ispatı gerektiren cümleler kurabiliyor... Zaman zaman uyardım ama hiç beklemediğim hatta çok değer verdiğim üye arkadaş "aman beee abartıyorsun" dedikten sonra, engeli bastım ve uyarmayı bıraktım... Her koyun kendi bacağından asılsın di mi? Herkesin aklı var, beyin de bedava... ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
yakında yeni bir konu açacağım ve orada herkes özgürce dilediği gibi karikatür paylaşımı yapabilecek tüm sorumluluk bana aittir, hatta hemen bir tane paylaşıyorum.

----------------------------------------------

2 tane esnaf iş yerinin önünde oturuyor

bunlardan bir tanesi gayet beyefendi düzgün giyinimli vucüt dilide işine ve müşteriye saygısını gösteriyor.

diğer esnafın ise ise giyiminden kuşamından halinden hareketinden, tabiri caizse paçalarından "öküzlük" akıyor.

kibar olan esnaf dükkan kapısında ayakta ve gayet saygılı bir şekilde, müşteriye buyrun kampanyamız var şimdi alın ekimde ödeyin diyor

diğer öküz olan esnafta oturduğu yerde bacak bacak üstüne atmış bizde kampanya falan yok alırsan ekimde almazsan..... sen bilirsin diye sinkaflı cümlelerle müşteriyi kale almıyor.

tabi ki müşteri kibar olan esnafı değil de öküz olan esnafı daha samimi olduğu için tercih ediyor ve bu tercihi yüzünden bir küfür daha yiyor öküz esnaftan.

merak edenler google amcaya "samimi esnaf karikatür" yazıp ilgili içeriği google görsellerde görebilir.

teraspy teraspy gördüğün üzere her şeyin bir çözümü var bu hayatta, kolay olmadı gerçi ama herkesin gözünde birebir aynı karikatür canlanmıştır eminim. :haha

eee ne demiş büyük sinema karakteri V For Vendetta ; FİKİRLERE KURŞUN İŞLEMEZ :cool

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,425
adamın canını sıkın tarafı benim eserim üzerinden para kazanıyorsunuz iddiası.

Bu forumda 220.000 mesaj, 9.400 konu var.

En basiti Klima tavsiye ve Çekirdek yazılım konumuz 2.200.000 gösterim almış

sadece 18.000 gösterim almış bir konudaki, 1 adet görsel üzerinde parayı kırıyorsunuz imajı yaratılmaya çalışılıyor.

18.000 gösterimin hepsi para olsa ne olabilir ki.

Adsense- Adwords kullanıcıları ne demek istediğimi çok iyi anladı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt