Yazılım Kursu tavsiyesi

B Çevrimdışı

burak59

Yeni Üye
6 Eyl 2018
26
35
K Çevrimdışı

Kadirbey

Yeni Üye
6 Eyl 2018
5
45
Dostlar malum iş bulmak sıkıntı kendim matematik öğretmeni olmama rağmen atanamadım. Yazılım öğreneyim diyorum birkaç yer araştırdım önerileri olanlar lütfen mesaj atsın

Kız kardeşim grafik tasarımcı abi hepsine bak derim ama ucuzu olsun dersen smartproya göz at diğerleri bayağı pahalıydı bundan 2 sene önce de şimdi de pek fark olacağını sanmiyorum

B Çevrimdışı

burak59

Yeni Üye
6 Eyl 2018
26
35
Valla işsizlikte şunu öğrendim parası olmayana herşey pahalı :)) Yarına sorayım önereceğin kurs varmı ?

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben de aynı düşüncedeyim. Yaklaşık 1 aydır bu sebeple Python öğreniyorum vakit buldukça. YouTube'a Python dersleri yazdım güzel birkaç anlatım var. Kendimce ufak tefek kodlamalar yapıyorum. Mantıksal matematiksel bazı hesaplamalar falan yaptırıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Umarım tüm atanamayanlar (eğitimden sağlığa) mesleklerine kavuşur,inanın ailecek hep konu açıldığında(özellikle Fox haberde) dua ediyoruz ...
Biraz linkleri inceledim:
Buradaki gün sayısı kursun verileceği gün mü yoksa haftalık kurs günümü,merak ettim.
Daha doğrusu "tam kurs" süresi ne kadar acaba,3 aymı 5 aymı,ben göremedim smartproda,çünkü fiyat 5 günlük belirtilmiş ?

B Çevrimdışı

burak59

Yeni Üye
6 Eyl 2018
26
35
Umarım tüm atanamayanlar (eğitimden sağlığa) mesleklerine kavuşur,inanın ailecek hep konu açıldığında(özellikle Fox haberde) dua ediyoruz ...
Biraz linkleri inceledim:
Buradaki gün sayısı kursun verileceği gün mü yoksa haftalık kurs günümü,merak ettim.
Daha doğrusu "tam kurs" süresi ne kadar acaba,3 aymı 5 aymı,ben göremedim smartproda,çünkü fiyat 5 günlük belirtilmiş ?
Valla daha gitme fırsatı bulamadım ama dediğiniz doğru onuda sormak gerekiyor görüştüğümde paylaşırım.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
LInk üzerinden ücretsiz online egitim kurslari listesi actim bakabilirsiniz alternatifleride mevcuttur ön bilgi edinip ileride iyi bir kursla hedefinize ulasabilirsiniz gereken sadece zaman,caba tabikide para

O Çevrimdışı

o6465725

Yeni Üye
2 Ocak 2019
17
32
udemy kurslarına da bir göz atın. ingilizceniz varsa zaten kursa da çok ihtiyacınız yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt