YASAK Hakkında Önemli Duyuru

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Değerli Arkadaşlar;

12 yaşında kız çocuğuna tecavüz eden din tüccarı, Tarikat Şeyhi Tecavüzcü FATİH NUSRULLAH ile ilgili haberlere erişim yasağı getirilmiştir.

Bu nedenle forumumuzda bu Tecavüzcü Şeyh FATİH NUSRULLAH hakkında herhangi bir haber paylaşılmamasını rica ediyorum.

Güzel dinimizi böyle rezil olaylara karıştıran, alet eden, Efendimiz Hz Muahmmed (S.A.V.) i de bu rezil işine ''Efendimizin Sünnetinde var bu'' diyerek katmaya çalışan bu omurgasızı, bu ve bunun gibi şeref yoksunlarını Allah'a havale ediyor, forumumuzda bu tecavüzcü FATİH NUSRULLAH ile ilgili haber paylaşmıyoruz.

Forum üyelerine saygı ile duyurulur.

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Din tüccarları bitmez bu memlekette hâlâ çocuklarını bunların eline bırakan binlerce aile var bu sayede en iyi işçileri bedava kullanıyorlar en iyi parayı sermayesiz kazanıyorlar tecavüzcüleride bitmez dolandırıcılarıda bitmez?:rant1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Keşke, Müslümanlar inandıkları gibi yaşayabilse... Yaşadıkları gibi inanınca böyle mide bulandırıcı, aşağılık işlere imza atabiliyorlar.

Bir kesim de, bu tür aşağılık işler üzerinden İslam dinini sorgulayıp eleştirme gafilliğine düşüyor ki, ayrı bir facia.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Din tüccarları bitmez bu memlekette hâlâ çocuklarını bunların eline bırakan binlerce aile var bu sayede en iyi işçileri bedava kullanıyorlar en iyi parayı sermayesiz kazanıyorlar tecavüzcüleride bitmez dolandırıcılarıda bitmez?:rant1
O telefon konuşmasını dinleyenlerin, ne derece rezil bir durumda olduğumuzu anlamaması imkansız.

Şeyhin iddiası, anne'nin imalı yollar ile kendi elleriyle ÇOCUĞU sunduğu yönde.

Bilemem artık o kadarını Rabbim bilir.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Artık iyice dinden müslümanlıktan, hocadan, hacıdan nefret etmeye başladım. Artık resmen ateistliğe doğru evriliyorum bunları gördükçe..

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bunlar insanlık dışı yaratıklar bizim forumuda insanlık dışı yaratıkları konuşmak yakışmaz adem abi haklı.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Hay Allah ya. O zaman biz de bu tecavüzcü Şeyh FATİH NUSRULLAH hakkında bir şey paylaşmayız artık. Ensar Vakfı'ndaki toplu tecavüz vakası için de benzer bir karar alınmıştı diye hatırlıyorum. Neyse konu tecavüzcü Şeyh FATİH NUSRULLAH'tan sapmasın şimdi.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
siyaset zaten kirli ve pis bir şeydi. akp ile öyle bir dereceye geldi ki, kelimeler yetersiz bu iğrenç hali anlatmaya. şeyhi aklamak-saklamak adına cambaza bak yapana da, yapana çanak tutan sahte insanlara da düz gidiyorum. olaya illa chp adı karıştırıp, algı bulandıran zavallılara da acıyorum. şu anki halini bile savunuyorlar akpnin. yazıklar olsun.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Toplumun genelini ilgilendiren bir konunun partileri seviyesine indirilmesini doğru bulmuyorum.
Özellikle ve öncelikle söz konusu bizim forumumuz olduğunda nedense forumun tamamı CHP li ve CHP savunucusu gibi bir algı var diye düşünüyorum ki ne zaman toplumu ilgilendiren bir konu üzerinde sohbet etmeye kalksak hemen ''Bakın CHP de bunu yaptı'' karşı atağı yapılma ihtiyacı duruluyor ve anlamsız buluyorum. Bizler burada siyaset üstü, toplumun genelini ilgilendiren ve Ahlaki değerler üzerine eleştirilerimizi yapmayı tercih ediyoruz.

Bu eleştirilerin hedefinde bir gün iktidarın, bir gün ana muhalefetin, bir gün yavru iktidarın, bir gün yavru muhalefetin icraatlarının sonucu ortaya çıkan durumlar olabilir. Bizler bu forumda CHP nin yediği haltları nasıl özgür ve rahat şekilde paylaşıp eleştiriyorsak, iktidara gönül vermiş bireylerin iktidarın hatalı politikalrı sonucu ortaya çıkan mağduriyetleri de o cesaretle eleştirebilmesini isteriz.

Bu forumun büyük bölümü belki de doğduğundan beri aynı iktidarın uygulamalaır altında büyüdü, büyük bölümü ise bundan önce ne iktidarlar gördü.

Siz bu forumu bir de mevcut iktidar gidip yerine başkası geldiğinde görün. Bakalım o zaman da bizi AKP yalakası olarak mı eleştireceksiniz çok merak ediyorum zira dünyanın neresinde olursa olsun iktidarlar her zaman eleştirilirler. Eleştirenler terörist, destekleyenler de yalaka değildir.

Bizde ise eğer muhalifsen terörist ve hayın, İktidar yanlısıysan Yobaz ve cahilsin. Yaftalar ceplerimizde hazır zaten, hemen çıkartıp uygun gördüğümüzü yapıştırıyoruz.

Muhalifsen CHP lisin zaten o hiç şaşmıyor.

Konunun özüne gelecek olursak.

Burada 12 yaşında bir çocuğa uygulanan istismardan bahsediyoruz. Vay efendim çocuğun da gönlü olabilirmiş de, çocuğun orada ne işi varmış da vs vs

ÇOCUK

ÇOCUK

ÇOCUK

Önce bu ÇOCUK kavramını iyi anlayabilmek lazım.

Adı üstünde o bir ÇOCUK. Onun hareketlerini sorgulayamaz, yargılayamayız. Ancak onun ÇOCUK aklının yetemeyeceği hinlikleri kurgulayaları linç ederiz o ayrı konu.

Söz konusu kadın veya çocuk istismarı ise, Hak yemek ise, Devletin parasını yandaşlara peşkeş çekmek ise, Eğitimi kadük etmek ise, Sağlık sisteminin içini boşaltmak ise, Trafikte magandalık yapmak ise burada PARTİZANLIK olmaz. Bu işi AKP si CHP i olmaz.

AKP lisi de CHP lisi de şu yukarıda yazdığım her duruma karşı ALLAH BELALARINI VERSİN diyemediği sürece burada ortak paydada buluşmamız imkansız olur.

Bu nednele tarafları medeniyete, birbirinden özür dilemeye ve bakış açılarını doğru noktaya yöneltmeye davet ediyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Akp chp kim olursa olsun farketmez kim bu tarz aşağılık işler yapıyorsa cezasını çekmeli .
Olaydan bağımsız olarak ben bu bakış açısına sahibim.

Ayrıca, haberin kaynağı lağım medyası olduğu için çok dikkate almam. 12 yaşında muhakeme yeteneği olmayan bir çocuğun istismar edilmesi ile olayın iç yüzünü bilmediğim iki uçkur düşkünü insanın zevki sefasını da bir tutmayı bırakın aklıma getirmem.

* * *

Ülkeye dayatılan şey şu bu haberde.
"Bunlar yaptı ama onlar da yapıyor..." ama küçük beyinleri ve peşinden gidenler olayın aynı şey olmadığı gerçeğini göremiyor, görmüyor, görmekten korkuyor...

Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, akılları var idrak edemezler... Kimler bunlar?

Siyasal İslamcılar.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw geçenler de bir yerde okudum ama neresidir bilmiyorum unuttum gitti
kısaca soru şuydu ...dünyanın en kaliteli v.s milleti kimdir diye,ama spesifik olarak şu şu
özellikler v.s diye sorulmuyordu en kaliteli,en iyi v.s diye çok genel bir tanımlı idi soru

cevaplara gelirsem şu 3 millet ciddi fark atarak öne çıkıyordu

1-İrlanda
2-Finlandiya
3-Kore(Güney/Kuzey diye ayırım yapılmamış kısaca Koreliler deniyor)

sonra herkes bir şeyler yazmış ve devam ediyor ama İrlanda/Fin/Kore/capon da çok yükseler de bu arada!

yani oarada Türk yok ama Arjantin de yok veya Macarlar veya Afganlar v.s v.s de yok
Almanlar çok az varken İngilizler de öyle! Arap filan zaten yok,Afrikalılarda yok!

bu yukarıdaki konu itibarıyla,benzer olaylar dünyanın her yerinde oluyor hatta özellikle taciz suçları
en çok USA da oluyor yaw,biz çok dürüst kalıyoruz onların yanında!
"cinsel istismar" ciddi ve yüksek oranlarda bir suçtur ve dünyanın her yanında bu devam ediyor!
en medeni denen yerlerden de tutunda en cahil toplumlara kadar!

özellikle çocuk/kadın ve diğer cinsel istismarlar ülke filan bakmıyor! her yerde oluyor
Türk toplumu bunlar içinde nerededir,ben bilmiyorum,ama bildiğim "böyle işler bizde yoktur" diye bir şey yok
ve yüksek oranlarda oluyor,her kesimden üstelik,ama basına veya ailesine v.s genel de pek yansımıyor!
çeşitli gerekçeler ile,tacize uğrayanlar hep susuyor!

Bizde bu oran oldukça yüksek olduğunu biliyorum,doğrusu biz herkese bir şekilde "sarkıyoruz" yaw!
şimdi böyle değildir deniyorsa veya bunu bir kesim asla kabul etmiyorsa v.s veya biz şöyleyiz biz böyleyiz v.s
diyorsa bilinki orada bu suçlar çok daha yüksek oranlardadır!

Son olarak basına yansıyan bu olaylarda hemen bir kimlik ataması yapılıyor!
yok dinci yok ateist yok sapık yok bilmem ne v.s v.s
zaten bu olayların bir de psikolojik ve de bağlantılı olarak psikopatik yönü de vardır,normal edebli
bir insanın yapmayacağı işlerdir bunlar!

ne alakası var adamın Dinci olmasıyla?
veya alnı secdeyi dahi görmeyen adamla olan alakası da nedir acaba?

sorun genel bir toplum anlayışı ile o toplumdaki insanların birbirleriyle iletişim ve temas durumlarıyla alakalıdır!
ama bizde bu işler ne alemde?? diye sorulursa cevap basit; ciddi derecede fazladır!
yani bu işler de sabıkamız oldukça fazladır bizim!

yukarıda olayı yine getirip yok AKP ci yok CHP ci yok Dinci v.s ye getirilmiş vaziyet de görmekteyim,bence bu sorunu
böyle değilde yaw biz nerede yanlışız diye sormamız lazım kendimize!

"Jandarma" kayıtlarına bakın öncelikle!!! esas buradan başlıyor sorgulama! ne alemdeyiz diye manzara şak diye çıkar karşımıza
ve keşke bu defler şöyle bir açılsa da millet neler döndüğünün farkına varsa!

En kapalı denen yörelerden tutunda en turistik veya trend veya bilmem ne tipli özellikle Jandarma bölgelerini
bir tarayın neler neler var diye!

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
din istismarının yoğun olarak yaşandığı şu son 20 yılda, din istismarcılarının ortak tabanları olması doğal. amaç zaten saf vatandaşın dini duygularının istismar edilmesi olduğu için, bunu yaparken başka suçlar da işleyenler oluyor. örnekteki gibi. asıl sorun bunu parti meselesi yaparak "ama bak sizin (!) partiden de şunu yapmışlar" algısı yaratan ve bu iğrenç olayı sulandırmak isteyen yarım akıllılar. suç ortaklığı yapıyorlar. ciddi bir cumhuriyet savcısı varsa bunu takip eder de, bu berbat insanları çekmek zorunda kalmayız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt