Yaay Sosyal Medya Uygulaması

O Çevrimdışı

ozgurizmir

Aktif Üye
22 Mar 2019
58
31
yerli sosyal medya uygulamasıymış. bi süredir reklamları görüyodum heryerde zaten. telefona uygulamayı indirip girdim bende bugün. henüz yeniyim ama takipçilerim hızlı artıyooo.. gelen olursa takipleşelim milleeet :) :) :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
La arkadaş Ulu Gazi rica etti diye bu gün bir de Linkedin de hesap açtım.

Zaten hesaplarımı artık kendim takip edemez durumda olduğum için eşim destek oluyor sağ olsun.

Ben Forumumuz, Youtube ve twitter üzerinde direkt ilgileniyorken eşim insta face mail wp vs trafiğini organize ediyor artık.

Sanıyorum ki yakın zamanda bir karar alıp, tüm soruları tek mecradan cevaplayacağım.

Tüm bunları düşününce ben yaaylı olmasam d olur diye düşünüyorum.

Ayrıca bir şey yazayım ama yanlış anlaşılmasın.

Şu her ..okun içine YERLİ mevzusunu sokuşturduklarında zaten uzak duruyorum. Biz neyin yerli olup olmadığını ve bu YERLİ cilerin neye hizmet ettiğini biliyoruz çok şükür.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Uygulamayı test etme imkanım oldu, bir kaç ay içinde ya kapanır ya da bu işe meraklı birine satılır yüksek miktarda sonra satın alan kişide iki ay ilgilenir hevesi kaçar ve uygulama kapanır. İçindeki datalarda bir şirkete satılır kapanış

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Diğer uygulamalar bütün bilgilerimizi çekti ve halen çekiyor bir tanesi eksik kalsın.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Uygulamayı test etme imkanım oldu, bir kaç ay içinde ya kapanır ya da bu işe meraklı birine satılır yüksek miktarda sonra satın alan kişide iki ay ilgilenir hevesi kaçar ve uygulama kapanır. İçindeki datalarda bir şirkete satılır kapanış

Uygulamaya bakmadım ama genelde bu tür satışlar zaten veri için yapılmıyor mu? :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yillardir yerli yerli diye coook saglam seviyorlar.ulan gavurlar bu kadar sevmedi ülkeyi....
Yahu yaptığı kıytırık bir şeyin önüne YERLİ damgasını vurunca adamlar bunu matah bir halt sanıyorlar.

Yazıklar olsun ki Milliyetçilik üzerinden dahi rant peşinde bu tür kerkenezler.

Araya bir video da senin için sıkıştırdım sevgili M mesutank

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
İşletim sistemini bedavaya veriyor, servisler desen öyle.
O veriyi almadan reklamveren müşteriye ne satacak?

Ben de Google'ı savunmuyorum ama ücretli olsa kim YouTube'a girer? :bilmiyom
Nadiren kullanıyorum bazı telefonlarda google yok araları açılmış. Kendi marketlerine yönlendiriyorlar onlara da bilgiler gidecek onlarca olacağına bir tane olsun. :)

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Yahu yaptığı kıytırık bir şeyin önüne YERLİ damgasını vurunca adamlar bunu matah bir halt sanıyorlar.

Yazıklar olsun ki Milliyetçilik üzerinden dahi rant peşinde bu tür kerkenezler.

Araya bir video da senin için sıkıştırdım sevgili M mesutank

Abi parti kur oy vereyim. :) .Seviliyorsun abi...

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abi parti kur oy vereyim. :) .Seviliyorsun abi...
Şaka bir yana abi parti kursan adaylığını koysan. Tüm forum olarak senin partine oy atarız ülkenin başına bile geçmeni sağlayacak şekilde organize ve koordineli bir şekilde çalışmalara başlarız. Yani olanaksız olan nedir ki? Diğer insanlar vasıfsız ilkokul mezunu bile oldukları muamma iken senin gibi bir insanın ülkeyi yönetmesi en doğru olur. Ne dersin abi bir parti kursan?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt