Xiomi redmi note 8 pro telefonumu kablosuz olarak Vestel 42fa8200 televizyona yansıtılmıyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Konu dogru yerde ama sorunun neden kaynaklandigi anlasilmiyor.Tv de ve telefonda yapmaniz gerekenleri yaptiginiz halde mi ekran yansitma gerceklesmiyor?

sengonul35 Çevrimdışı

sengonul35

Yeni Üye
25 Eki 2020
5
23
Konu dogru yerde ama sorunun neden kaynaklandigi anlasilmiyor.Tv de ve telefonda yapmaniz gerekenleri yaptiginiz halde mi ekran yansitma gerceklesmiyor?
Evet gerekli adımları yaptım telefon ve televizyon aynı ağa bağlı telefondan yansıtma kısmından bağlamaya çalışıyorum ancak olmuyor televizyonu alalı 5 sene oluyor 1 ay öncesine kadar bağlanıyordu ancak şimdi bağlanmıyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Evet gerekli adımları yaptım telefon ve televizyon aynı ağa bağlı telefondan yansıtma kısmından bağlamaya çalışıyorum ancak olmuyor televizyonu alalı 5 sene oluyor 1 ay öncesine kadar bağlanıyordu ancak şimdi bağlanmıyor
Önceden yaptiysaniz ve ayni telefon ile islemleri yapiyorsaniz yazilimsal sorun olusmus olabilir,tv de güncelleme yapmis miydiniz?

sengonul35 Çevrimdışı

sengonul35

Yeni Üye
25 Eki 2020
5
23
Önceden yaptiysaniz ve ayni telefon ile islemleri yapiyorsaniz yazilimsal sorun olusmus olabilir,tv de güncelleme yapmis miydiniz?
Hayır aldığımdan beri güncelleme yapmadım televizyonda ara ara kontrol ediyorum güncelleme var mı diye yok 5 sene önce aldığım sürüm var televizyonda

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sanirim anakartiniz mb9x serisinden bu güncelleme anlaminda sansiniz yok demektir.<bu durumda factory reset yaparak sorunu cözmeyi deneyebilirsniz.Servis menüde diagnostic basligi altinda fabrika ayarlari/factoryreset secenegine tikladiginizda tv niz fabrika ayarlarina döner,bütün ayarlariniz silinecegi icin hepsini tekrar yapmaniz gerekir..

sengonul35 Çevrimdışı

sengonul35

Yeni Üye
25 Eki 2020
5
23
servis menü resimini paylasir misiniz "menü 4725" ile acilir.

IMG_20201210_024319.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt