Xioami Redmi Note 8 Pro Bootlader Kılıdi Açılmıyor

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
64
22
Bootlader Kılıdi Açılmıyor hesap ve cihaz ekle dediğimde request parameter error hatası alıyorum yardımcı olur musunuz...

Screenshot_2021-03-11-17-57-52-767_com.android.settings.jpg
Screenshot_2021-03-11-16-50-21-161_com.android.settings.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Teknik detayı bilmiyorum ama bu telefonun işlemcisi mtk olduğu için rom atarken veya bu tür işlerde telefon brick (kilitleniyor) olabiliyor.

Dikkat etmeni tavsiye ederim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sim kartın takılı olacak mobil internetin olacak öyle işlem yapacaksın 5-7 gün mü öyle süresi var bekleyip ilgili program ile kilidi açacaksın süre dolmadan mobil veri sim kart olmadan açamazsın

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
64
22
sim kartın takılı olacak mobil internetin olacak öyle işlem yapacaksın 5-7 gün mü öyle süresi var bekleyip ilgili program ile kilidi açacaksın süre dolmadan mobil veri sim kart olmadan açamazsın
Onu bende biliyorum Bootlader kilidi Açılmıyor kardeşim sorun orda

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
64
22
Ne dalga gecicem kardeşim defalarca aynı işlemi yapmış biri olarak sen kimsin ki ben senle dalga geçim ? Bootloader Kilidini açmadan orjinal recovery üzerinden temiz rom yükleyebilirsin kapiş?
Kankacim bende sana diyorum ki Bootlader Kılıdi açık değil açmadan rom atarsan telefon çöker BİRDAHA açılmaz araştırıp bakmışım ben

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
mi flash unlock tool ile açabilirsin

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Onu bende biliyorum Bootlader kilidi Açılmıyor kardeşim sorun orda
tel hakkında mıuı sürümüne 5 kere tıkla geliştirici seceneklerini aktif et geliştirici seceneklerinden oem kilit açma açık yap

Screenshot_2021-03-11-19-04-21-178_com.android.settings.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sorun sende kardeşim daha yazmam sen çok bilgilisin bize sorma o zaman mağdem biliyon kardeş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt