Xiaomi Mi TV Stick Servis

X Çevrimdışı

XaeRo 

Yeni Üye
25 Ağu 2019
35
40
Hepsiburada üzerinden aldığım Xiaomi Mi TV Stick cihazımın kutusu ve garanti belgesi olmadan HB'ye gönderdim. Cihazı kutusu ve garanti belgesi olmadığı için servis kabul etmiyormuş. Birde ilk aldığımda üzerinde jelatin vardı ısınmasın diye sökmüştüm. Onun üzerinde de seri no varmış. Şimdi kutu, garanti belgesi ve seri nosu okunmadığı için garantiye kabul etmiyorlar. Hakem heyetine başvuruda bulundum ama oluru olmazı nedir bu işin?

4a13d0ef-1c5d-4e7d-bde4-bfd46f9e5fb8.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hb aldım dediniz orada geriye dönük fatura çıkarabilirsiniz. Ama seri no yok ise işlem devam eder mi bilmiyorum. Her cihazın TC numarasi gibi bir nosu bulunur. Siz hastaneye gittiğinizde benim TC numarak yok dediğinizde işleme almıyorlar.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052

DİĞER BİLĞİLENDİRİLME .

GÜVENSİZ OLDUĞU TESPİT EDİLEN CİHAZ LİSTESİ.

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XaeRo 

Yeni Üye
25 Ağu 2019
35
40
Hb aldım dediniz orada geriye dönük fatura çıkarabilirsiniz. Ama seri no yok ise işlem devam eder mi bilmiyorum. Her cihazın TC numarasi gibi bir nosu bulunur. Siz hastaneye gittiğinizde benim TC numarak yok dediğinizde işleme almıyorlar.
Aynen o şekilde faturası ile gönderdim ama kutu ve garanti belgesi istediler. Üstüne saçma şekilde cihazı kullanmak için söktüğüm jelatin üzerinde seri no varmış onuda istiyorlar.

Şöyle bir şey buldum ama cihaz bootloop'a takıldığı için bakamıyorum. Ama bu sorunu da servisin çözmesi gerekiyor.

Son düzenleme:
istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Aynen o şekilde faturası ile gönderdim ama kutu ve garanti belgesi istediler. Üstüne saçma şekilde cihazı kullanmak için söktüğüm jelatin üzerinde seri no varmış onuda istiyorlar.

Şöyle bir şey buldum ama cihaz bootloop'a takıldığı için bakamıyorum. Ama bu sorunu da servisin çözmesi gerekiyor.

ugur7884

Hiç servise giden var mı? İstanbul'da hangi servise gitmeliyim. Birde hemen bakıyorlar mi yoksa cihazı bırakıyor muyuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri