Ö Çevrimdışı

ömer öztürk

Yeni Üye
22 Kas 2023
13
39
Hocam dediğiniz basamakları uyguladım ama kamerada bir hareket olmadı.Sabit turuncu ışık yanıyor sadece.

İlginiz için teşekkürler.☺️

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam dediğiniz basamakları uyguladım ama kamerada bir hareket olmadı.Sabit turuncu ışık yanıyor sadece.

İlginiz için teşekkürler.☺️
Arşivimizden bir dosya daha paylaştım. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.

Ö Çevrimdışı

ömer öztürk

Yeni Üye
22 Kas 2023
13
39
Hocam bu gbt mbr dönüşümü nasıl yapılıyor

Burada hata yapmış olabilirim

IMG-20231123-WA0001.jpg

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bluuu

Yeni Üye
2 Ocak 2024
1
36
Merhaba Xiaomi 360 2k kameram düz turuncu ışık yanıyor, brick olmuş, bu yönteminiz işe yarar mı acaba?

M Çevrimdışı

mehme422

Yeni Üye
8 Ocak 2024
1
42
Kullanıcılar için gizli metin: ömer öztürk

-Dosyayı indirin.
-İçeriğindeki tf_update.img dosyasının ismini tf_recovery.img olarak değiştirin.
TF kartı fat32 formatlayıp (boot sektörünü de kontrol edin, gpt ise mbr' ye dönüştürüp fat32 formatlayın.) dosyayı kartın kök dizinine klasör içinde olmadan kopyalayın.
-Cihazın güç bağlantısını kesin.
-TF kartı takın.
-Cihazın güç bağlantısını bağlayın ve 5 dakika kadar (Cihaz ptz motor kontrolüne geçene, dönene kadar) bekleyin.
-PTZ kontrolü tamamlandığında (dönmesi durduğunda) güç bağlantısını çıkarın.
-Cihazı resetleyin.
-Cihazı açın ve kurulumunu yapın.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
selamun aleykum boot sektörü nasıl kontrol edegiz tesekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

SELMA2828

Yeni Üye
12 Mar 2024
1
46
Arşivimizden bir dosya daha paylaştım. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.
Merhaba bende Mi30 1080p kamera var güncelleme esnasında sarı ışık yandı ve yukarıda belirtilen her şeyi yaptım ama sarı ışık hala yanıyor modeli MJSXJ05CM yardımcı olabilir misiniz?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba bende Mi30 1080p kamera var güncelleme esnasında sarı ışık yandı ve yukarıda belirtilen her şeyi yaptım ama sarı ışık hala yanıyor modeli MJSXJ05CM yardımcı olabilir misiniz?
Yukarıda belirtilen her şeyi yaptım derken; Neyi nasıl yaptınız detaylandırın, eksik kalan kısımda yardımcı olalım. Öncelikle cihazın alt etiketini yukarıdaki gibi görsel olarak paylaşın, ona göre bilgilerini kontrol edelim.

B Çevrimdışı

Byy29

Yeni Üye
25 Mar 2024
1
34
Selamın aleyküm bende turuncu ışık sorunu yaşıyorum yardımcı olur musunuz

Geri
Üst Alt