woon 65 inç 4.649,40 TL (Amazon satışlı)

F Çevrimdışı

feyzullahyildiz

Yeni Üye
3 Eki 2021
12
33
Xiaomi Mi Box S alsan daha sağlıklı olur. Büyük ekran TV istiyorsan da en azından satış sonrası destek nedeniyle Vestel üretimlerine yönel derim.

Aslında bu iki ürün arasında kaldım. Amazonda satılıyor olması satış sonrasında daha az sıkıntıya sebep olur diye düşündüm. Özellikle panel konusunda bariz bir fark olmayacaksa woon bana daha cazip geliyor.

Ürün ile alakalı araştırmalarımda Woon'un Sunny'nin alt markası olduğunu görüyorum. Kendi sitesinde Televizyon -> markalar bölümünde yazıyor.

Hepsiburadanın televizyon firmaları ile alakalı hazırladığı bir sayfa var. O sayfada woon markasının kurulum ücretli olduğu yazıyor.

Woon markası hepsiburada üzerindeki değerlendirme puanlarına baktığımda genel olarak olumlu geldi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aslında bu iki ürün arasında kaldım. Amazonda satılıyor olması satış sonrasında daha az sıkıntıya sebep olur diye düşündüm. Özellikle panel konusunda bariz bir fark olmayacaksa woon bana daha cazip geliyor.

Ürün ile alakalı araştırmalarımda Woon'un Sunny'nin alt markası olduğunu görüyorum. Kendi sitesinde Televizyon -> markalar bölümünde yazıyor.

Hepsiburadanın televizyon firmaları ile alakalı hazırladığı bir sayfa var. O sayfada woon markasının kurulum ücretli olduğu yazıyor.

Woon markası hepsiburada üzerindeki değerlendirme puanlarına baktığımda genel olarak olumlu geldi.
Puan kısmını manipule etmek kolay.
Bu firmadan bir sorun yaşadığınızda destek alabilecek misiniz, alacağınız desteğin kalitesi ne olacak bunu düşünün derim.
Amazon size 30 gün boyunca yardım edebilir.
Bu TV'nin içindeki Android'e de güvenmeyin.
Vestel üretimlerindeki Android'e de.
Ben sadece örnek olsun diye paylaştım.
Sunny ve üretimlerini bence almayın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt