Wish Sitesi Hakkında.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar selam dün bir arkadaşın tavsiyesi üzerine bu siteye üye oldum ama site yurt dışı amerikan sitesi telefonlara baktım şok şok fiyatlar getirtsemmi diye kararsız kaldım şimdi size bazı sorularım varda.

1.Bu site güvenilirmi?

2.Yurt dışından telefondan getirtip burda imei attırmak mantıklımı?

3.Bu siteden alışveriş yapılırmı?

4.Dolandırıcı bir site olabilirmi?

5.Gümrükten geçmeme gibi bir problem söz konusumu?

Şunuda ekliyim üye olduğunuz andan itibaren size ücretsiz ürün sunuyor hediye yani sadece 8 tl nakliye ödüyorsunuz.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Koro gumrukten geri doner Her turlu sim kart takilabilecek urunun yurda girisi ancak yolcu yaninda getirilerek pasaporta kayit islemi yapilarak ve en son zamlarla 3000 mi oldu 5000 mi bilemedim harc ucreti odenerek bir kisiye 3 yilda sadece 1 adet getirilebiliyor. Bunun harici baska bir yol yok. Bosuna 45 gun gelecek diye bekleme.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Koro gumrukten geri doner Her turlu sim kart takilabilecek urunun yurda girisi ancak yolcu yaninda getirilerek pasaporta kayit islemi yapilarak ve en son zamlarla 3000 mi oldu 5000 mi bilemedim harc ucreti odenerek bir kisiye 3 yilda sadece 1 adet getirilebiliyor. Bunun harici baska bir yol yok. Bosuna 45 gun gelecek diye bekleme.
Bilgilendirme için teşekkür ederim kötü bir durum ya gene soyguna mahkum kaldık desenize.5000 tl lik telefon 700 900 tl arası bu sitede.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
oyle de yasal olmayan bir yolla sana ulasti diyelim ve sen yine yasal olmayan yolla bir sekilde kullanima actin Telefon android guncellemelerini almayacak sus biberi gibi kullanican cok mantiksiz

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Wish genel olarak dolandırıcı sitedir güvenilmez. Hatta inanılmaz dolandırıcılık seviyesi ile meşhur olmuştur bir sürü videoları var YouTube da. O fiyatlar inanılmaz gibi duruyor çünkü gerçek değil, bunun meşhur bir sözü var "if it is too good to be true, it probably is" yani bir şey inanılmayacak kadar iyiyse, gerçekten inanılmayacak bir şeydir. 5000tlilik telefon 900tl yazıyorsa büyük ihtimalle kutudan ya 3310 ya da oyuncak telefon çıkar. Şaka bir yana genelde gönderdikleri ürünler Çin'deki en ucuz çakma ürünler. Bakıyorlar ürüne aha bu .... ürününe benziyor diyorlar böyle koyuyorlar siteye. Gelen ürünlerde genelde 10-15 senelik antik parçalarla üretilmiş işe yaramaz şeyler oluyor. Şirketin kendisi gerçek bir şirket aslında orijinal ürünler de satıyorlar ama ucuz sattıkları şeylerin sebebi gerçekten ucuz uyduruk şeyler olması.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Bu siteye dikkat edin 10 TL lik ürüne 100 TL kargo istiyor ayrıca gümrük de takılır

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
oyle de yasal olmayan bir yolla sana ulasti diyelim ve sen yine yasal olmayan yolla bir sekilde kullanima actin Telefon android guncellemelerini almayacak sus biberi gibi kullanican cok mantiksiz
Bilgilendirme için teşekkür ederim dün kayıt oldum şansıma torvavida takımı çıktı ücretsiz sepete geldim 8 tl nakliye çıktı dedim çekeyim 8 tl yi banka kartım çekmedi.Her işte bir hayır varmış
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Wish genel olarak dolandırıcı sitedir güvenilmez. Hatta inanılmaz dolandırıcılık seviyesi ile meşhur olmuştur bir sürü videoları var YouTube da. O fiyatlar inanılmaz gibi duruyor çünkü gerçek değil, bunun meşhur bir sözü var "if it is too good to be true, it probably is" yani bir şey inanılmayacak kadar iyiyse, gerçekten inanılmayacak bir şeydir. 5000tlilik telefon 900tl yazıyorsa büyük ihtimalle kutudan ya 3310 ya da oyuncak telefon çıkar. Şaka bir yana genelde gönderdikleri ürünler Çin'deki en ucuz çakma ürünler. Bakıyorlar ürüne aha bu .... ürününe benziyor diyorlar böyle koyuyorlar siteye. Gelen ürünlerde genelde 10-15 senelik antik parçalarla üretilmiş işe yaramaz şeyler oluyor. Şirketin kendisi gerçek bir şirket aslında orijinal ürünler de satıyorlar ama ucuz sattıkları şeylerin sebebi gerçekten ucuz uyduruk şeyler olması.
Bilgilendirme için teşekkür ederim demekki güvenilmez bizim arkadaş 8 tl sadece nakliye ödüyerek bir kablo sipariş etti bakalım duruma.

Bu siteye dikkat edin 10 TL lik ürüne 100 TL kargo istiyor ayrıca gümrük de takılır
ahh ah bu gümrük.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Vovadan cok alisveris ettim orasi guvenilir 45 gun kargo suresi var kargo bu surede gelmedi diyelim tak tek tusla para iadesi onay bekleme sureci de yok paranizi aldiniz geriye bir hafta sonra kargo geldi o urunu ucretine bakmaksizin size hediye ediyorlar ki bana bir soundbar ettiler

Vovadan cok alisveris ettim orasi guvenilir 45 gun kargo suresi var kargo bu surede gelmedi diyelim tak tek tusla para iadesi onay bekleme sureci de yok paranizi aldiniz geriye bir hafta sonra kargo geldi o urunu ucretine bakmaksizin size hediye ediyorlar ki bana bir soundbar ettiler
Haa belirtmeden gecemeyecegim Vova'daki cakallik da su 65 inc bir tv var cekilisle bir kisiye veriyor Katilim bileti 35 lira ne kadar cok alirsan kazanma sansin o kadar artar diye seni fistikliyor Katil butonuna her basisinda kartindan 35 lira cekiyor Adil bir cekilis mi gercekten veriyor mu bilemem iki uc kez katidim cikmadi Onun harici sorun yasamadim.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri