WINDSOR WS 1540 A+ NF BZD buzdolabı

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
adem bey mrb sizi bu forumda bulmak iyi oldu dh göremiyordum.sizden bir ricam var dün anneme vs outletten WINDSOR WS 1540 A+ NF Bzd modelindeki buzdolabını 6 yıl garantiyle 1380tlye aldık.bu dolap hakkında bilgi edinme şanşınız olursa çok sevinirim. bu dolapta led aydınlatma varmıdır.problemli modelmidir yada revizyonlumudur. çünkü annemin şuan kullandığı siemens buzdolabından çok çektik hersene bloklanma arızası yapıyor hep içini açıp buzunu temizliyorum.bu modeldede bu bloklanma sorununu yaşarmıyız winndsorun bu modelinde bu sorun olmasın diye özel bir sistem yapılmışmıdır.
a101deki buzdolabı ve çamasır makinesi için dh de açtığınız konuyu okudum seg buzdolabı için şöyle demişsiniz
(Öncelikle belirteyim No Frost olan Buzdolabı Frost Free yani daha önce hemen her markada yaşanan Ara Bölme Bloklama (Buzlanma) sorunu bu ürünlerde artık yok. Eşanjör sistemi sırt kısma yerleştirilmek yerine ara bölmeye dizayn edilerek dondurucu bölümde ek bir hacim kazanılmış ve dondurucu bölüm litresi buna balı olarak büyümüş. Buna keza hem soğutucu hem dondurucu bölümde multi flow ile soğuk havayı daha rahat dolaşabilecek şekle getirmişler) demişsiniz
bu özellik bizim aldığımız bu windsor modelindede varmıdır.aldığımız windsorda esanjör sistemi sırt kısmındamıdır yoksa ara bölmedemidir. dolabın kodu 20219699 şimdiden tesekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
victory' Alıntı:
adem bey mrb sizi bu forumda bulmak iyi oldu dh göremiyordum.sizden bir ricam var dün anneme vs outletten WINDSOR WS 1540 A+ NF Bzd modelindeki buzdolabını 6 yıl garantiyle 1380tlye aldık.bu dolap hakkında bilgi edinme şanşınız olursa çok sevinirim. 
bu dolapta led aydınlatma varmıdır.problemli modelmidir yada revizyonlumudur. 
çünkü annemin şuan kullandığı siemens buzdolabından çok çektik hersene bloklanma arızası yapıyor hep içini açıp buzunu temizliyorum.bu modeldede bu bloklanma sorununu yaşarmıyız winndsorun bu modelinde bu sorun olmasın diye özel bir sistem yapılmışmıdır. 

a101deki buzdolabı ve çamasır makinesi için dh de açtığınız konuyu okudum seg buzdolabı için şöyle demişsiniz 

(Öncelikle belirteyim No Frost olan Buzdolabı Frost Free yani daha önce hemen her markada yaşanan Ara Bölme Bloklama (Buzlanma) sorunu bu ürünlerde artık yok. Eşanjör sistemi sırt kısma yerleştirilmek yerine ara bölmeye dizayn edilerek dondurucu bölümde ek bir hacim kazanılmış ve dondurucu bölüm litresi buna balı olarak büyümüş. Buna keza hem soğutucu hem dondurucu bölümde multi flow ile soğuk havayı daha rahat dolaşabilecek şekle getirmişler) demişsiniz 

bu özellik bizim aldığımız bu windsor modelindede varmıdır.aldığımız windsorda esanjör sistemi sırt kısmındamıdır yoksa ara bölmedemidir. dolabın kodu 20219699 
şimdiden tesekkürler

Selamlar Azizim;

Buzdolabınız SECOP HTK12AQA kompresör ile üretrilmiş R600 sistemli bir dolaptır. FROST FREE dir yani ara bölme bloklama sorunu yaşamazsınız bu üründe.
Aydınlatma sistemi hem soğutucu hem dondurucu bölümde ve ampul ve led ampul olarak görüyorum, sarı ampul olarak görür ve beğenmezseniz, arzu ederseniz o standart ampulü led ampul ile değiştirebilirsiniz

https://www.elektrikmarket.com.tr/45W-Vestel-Led-Ampul-E14-Duylu-Seffaf-Dimlenebilir,PR-71862.html

Bu garanti süresi ile bu fiyata bu buzdolabı normal ve hatta gayet iyi duruyor.
Standart dolaptır, ultra mega özellikleri yoktur lakin gaddardır, MEKANİK donanım olması nedeniytle arıza olasılığı düşüktür.
Buzmatik ve hızlı dondurucu bölmeleri görüyorum sistemde, Kahvaltılık ve gizli buzluk yok. Soğutucu akü yok, Bu arada dolabın genişliği de 76cm

Merak ettiğiniz başka bir şey var ise yazarsınız  :ok:

DH de yazmama kararı aldım, Üst yönetimin sadece reklama koşması, üyelerden uzaklaşması, her üyeyi standart gelir kapısı olarak görmesi rahatsız etti beni, Ben onların bu yaklaşımlarına karşı çıktım, onlar benim yönetici yetkilerimi aldı, ben bu forumda yazmaya başladım, onlar benim üyeliğimi askıya aldı, Demek ki oldukça rahatsız etmişiz kendilerini  :ok:

Geri
Üst Alt