Windows 7 desteği sona yaklaşıyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sıfır sıkıntı dediğin de windows harici başka bir kaynağa giriş portu açıyor ve kullanıldığında antivirüsü devre dışı bırakıyor bir adet misafir kullanıcı görünümünde administrator hesabı açıyor Yani sıfır sıkıntı olarak o yöntemde güvenilir bir seçenek bulunmuyor

Şimdiye kadar onlarca kez antivirüslerin uyarı vermediği xxxgen kullandım. Yani antivirus yasa dışı olmasından sebep değil içindeki zararlıya havlıyor. O tür sitelerde sürekli tekrarlanan antivürüsünüzü devre dışı bırakarak uygulayın düsturu sorun yaşamadan işinizi halledin amacından çok sorunsuz olarak istediklerimizi bilgisayara yükleyin mesajı olarak algılanmalıdır. Her zaman belirttiğim gibi internette beleş yemek sadece çöpte bulunur o da asla temiz değildir (yüzde bir-iki temiz yapılanı çıkıyor istisnalar kaideyi bozmaz)

Ben Kmspico ile ilgili Microsoft'un yazdığı dokümanı okudum, emin misiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
KMS zaten windowsun orijinallik test programcığı KMS pico ise 6 ayda bir illegal olarak ücretsiz bu işi yapan program ikisi farklı
Bunlara hic gerek yok.
KMS sunucularını kullanarak.

Herhangibir Serialı CMD panelinden aktivasiyon yaptırabilirsiniz.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yeniyi satmak, daha fazla kullanıcı verisi toplamak. Temiz para kaynağı. :hihi
Microsoft bile eski donanımı olan ölsün diyor artık. Planlı eskitme iyice ayyuka çıktı.
Gündelik kullanıcıları Linux paklar bu saatten sonra.
Elementary OS vardı, Ubuntu üzerine geliştirilen, o güzeldi. :kas
aynı fikirdeğiz sevgili umut kardeşim :hihi:hihi

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Ben de koyu bir 7ci olarak mecburiyetten win 10 kullanıyorum. Çünkü anakartın (z390 chipset) win 8 desteği bile yok. Ama metro arayüzünü saymazsak 8.1 (özellikle embedded industry versiyonlar) de gayet güzel, stabil ve 7'i aratmayan bir sistem.

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Güvenlik yamaları önemli olabilir ama ben oldum olası güncelleştirmelere karşıyım, zira sıradan bir kullanıcıyım. Bir tek banka işlemleri için güncelleştirme acaba güvenlik anlamında etkisi ne kadar oluyor diye düşünürüm. Eğer makine tıkır tıkır işliyorsa güncellemeler her zaman kapalıdır benim. Sadece ters bir durum varsa bakarım işe yarayan bir güncelleme var mı diye.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Ben kmspico ile kredi kartı kullandım sıkıntı yaşamadım, ama başka bir tanıdığım farklı siteden indirdiği kmspico sonucu kredi kartını çaldırdı.
(Tahminimce nedeni buydu.)

Anlatımda bence bazı hatalar mevcut, kasıtlı veya fark edilmemiş olabilir, smartscreen ve defender servisi devre dışı kalmıyor.
O uygulamaya izin verdiğiniz için o uygulamada görmezden geliniyor. Bence kapatılma gibi bir durum söz konusu değil.

Makale 5 yıl önce yazılmış, referansları nedir, neresidir; hangi dosyalardır bunlar belirtilmemiş.
İnsan incelediği dosyayı yayınlar değil mi?

Microsoft'la forumun başı belaya girsin istemediğim için indirdiğim kaynağı paylaşmak istemiyorum ama ufak bir araştırma ile aracın nereye ait olduğunu bulabilirsiniz. Ben öyle buldum bu aracın orjinalini.

Ki makaleyi yazan arkadaş keşke Windows 7'den sonraki sistemlerde farklı etkinleştirme yöntemine geçildiğinden de bahsetseymiş.

Zira ben o etkinleştirme aracını Microsoft Office için kullanıyorum. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt