win 7 den windows 10 redstone 5 e geçme hatası

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bence performans arıyorsanız yukarı değil de aşşağı doğru gidin. Win 10 değil de, blaki blaki nin de dediği gibi modlanmış lite win7 lere ya da lite win xp lere bakın derim. Hem yükseltirken yaşayacağınız driver sorunlarını düşürürken yaşamazsınız. Win10 iyi başladı, kötü gidiyor.

Linux tarafına geçerim derseniz çok bilgim yok, teraspy teraspy abim bu konunun duayeni, dediğinin altına imzamı atarım. :cak

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bence performans arıyorsanız yukarı değil de aşşağı doğru gidin. Win 10 değil de, blaki blaki nin de dediği gibi modlanmış lite win7 lere ya da lite win xp lere bakın derim. Hem yükseltirken yaşayacağınız driver sorunlarını düşürürken yaşamazsınız. Win10 iyi başladı, kötü gidiyor.

Linux tarafına geçerim derseniz çok bilgim yok, teraspy teraspy abim bu konunun duayeni, dediğinin altına imzamı atarım. :cak

XP yüklese bile tarayıcıların güncel sürümünü kuramayacak. Ya eski sürümünü kuracak ya da hiç kuramayacak.
Bence bu işi Linux paklar gibi geliyor bana.
Hafif bir Linux dağıtımı ile Windows'tan daha iyi sonuç alınabilir.
Tabi Microsoft Office gibi yazılımları unutması lazım. LibreOffice veya Openoffice (kaldıysa) kullanabilir. Her ne kadar aynı olmasalar da ücretsizler.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
windows 10'un da pek çok özelliği kaldırılmış lite versiyonları mevcut. İncelemek ve denemek isterseniz aşağıya sayfanın bağlantısını bırakıyorum.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Ne kadar ekmek, o kadar köfte misali bu iş. Donanımın kurtardığı yazılımda sabitlemek en mantıklısı bence. Linux u denedim, uygulama havuzu, komutları, yetkisi, etkisi... Hadi ben tamamım diğer userlar ne yapacak ? dedim, vazgeçtim o sevdadan. ?

Ben olsam win7 lite sağlam bi imaj bulup yüklerim, ihtiyacım olan uygulamaları da yükler noktayı koyarım.

Son düzenleme:
Ö Çevrimdışı

ömerbjk95

Yeni Üye
19 Kas 2018
26
28
çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz?????????? en yakın zamanda deneyeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt