WeChip A95x F1 TV BOX ALINIR MI?

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Selam dostlar. 289tlye Wechip A95x F1 model tv box almayı düşünüyorum. 2gb ram 16gb hafızası bulunuyor tavsiye eder misiniz. Netflix youtube internet film multimedia işleri için kullanmak istiyorum. Kasma donma olur mu. Fazla para bütçem yok maalesef.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
Lisans sorunu nedeniyle düşük çözünürlükte takılı kalabilirsiniz YouTube ve Netflix için.
TV'niz 4K mi?
4K ise eğer Xiaomi Mi Box S en uygun çözüm olur.
Ya da acelem yok diyorsanız yeni çıkacak olan Xiaomi Mi TV Stick'i de bekleyebilirsiniz.

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Anladım. Peki bu linkteki cihaz sizce nasıldır, alınır mı? Netflix hd izlememek sorun değil benim için. Youtube da ve web browserdan film ve film izleme uygulamaları.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Anladım. Peki bu linkteki cihaz sizce nasıldır, alınır mı? Netflix hd izlememek sorun değil benim için. Youtube da ve web browserdan film ve film izleme uygulamaları.
Sorun yaşamak istemiyorsanız alınacak 2 - 3 marka var.
Ben kullanmadığım, beğenmediğim cihazı öneremem.

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Evet haklısınız. Fakat tavsiye edeceğiniz ekonomik bir tv box var mı peki?

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
3gb ram 32 gb rom olmak üzere netflix, iptv, youtube dışarıdan apk yükleyebileceğim sorunsuz izleyebileceğim android tv box tavsiyesine ihtiyacım var

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
3gb ram 32 gb rom olmak üzere netflix, iptv, youtube dışarıdan apk yükleyebileceğim sorunsuz izleyebileceğim android tv box tavsiyesine ihtiyacım var
Netflix 540p olacak şekilde (şimdilik 1080p) Mecool km1 alın.
Şimdilerin en iyisi.

D Çevrimdışı

Daywalker78 

Yeni Üye
24 Nis 2020
37
45
Türkiye ye girişi olmamış galiba bu cihazın
Aliexpress den alabilirsiniz. En az 3gb Ram olması önemli. Aliexpress olmaz diyorsanız sahibinden gibi bir siteden alabilirsiniz. Ancak özellikle netflix lisans sorunu nedeniyle düzgün çalışmıyor. Düşük çözünürlük de kullanılabilir. Onun dışında 3gb ramli rockchip veya amlogic işlemci cihazlar sorun çıkarmaz.

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Ali expres e baktım 500 tl civarinda acaba gümrük vergisi ne kadar çıkar ben geçen sene 12 tl bir şeye 12 tl vergi ödemiştim. Acaba şimde ne durumda?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
gümrük vergisi korkusuna, ilave konulan yeni vergi eklenmiştir. lütfen kendinizi yeni %20 lere hazırlayınız. 20+20 , yüzde 40 + trt bandrol falan derken 1 adet kendinize cihaz alacak, bir adet de akp'ye cihaz alacaksınız, haberiniz olsun.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
gümrük vergisi korkusuna, ilave konulan yeni vergi eklenmiştir. lütfen kendinizi yeni %20 lere hazırlayınız. 20+20 , yüzde 40 + trt bandrol falan derken 1 adet kendinize cihaz alacak, bir adet de akp'ye cihaz alacaksınız, haberiniz olsun.
Swap yapılıp dolar düşecek derken akıllarına gelen herşey vergi koymaya yada vergiyi katlamaya başladılar ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri