Webmaster Ve Script PHP Paylaşım forum sitesi kurdum

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaşlar, webmaster ve gündelik konular için forum sitesi açtım. Script paylaşımı, android, haber portalı üzerine olacak

Sizce iş yapar mı? Xenforo kullanıyorum, link vermeyeceğim reklam amaçlı algılanmaması adına zaten site şuan bomboş yeni kuruldu. Önerile fikirlere ihtiyacım var neler yapılmalı sizce! Ben çok farklı bir yol izlemek istiyorum.

Şöyle bir tema ekledim;

Screenshot_20220113-175314_Kiwi-Browser.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Link ver reklam olsun azcuk birşey olmaz reklamda sayılmaz :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üye oldum kenarda bulunsun avatar eklenmiyor daha yeni ömrü uzun olur mu bilemedim forum işleri kolay değil.

Ekran-Alintisice4205eb2610bb54.png

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üye oldum kenarda bulunsun avatar eklenmiyor daha yeni ömrü uzun olur mu bilemedim forum işleri kolay değil.

Ekran-Alintisice4205eb2610bb54.png
Ne tür sorun alıyorsun, mobil olarak kullanıyorum şuan bir sorun yok. Büyük ihtimalle izinlerle alakalı. Ve cihazın adı nedir kontrol etmek isterim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mail onayı olmadan "otomatik olarak izin verilmiyor" ama ben şuan hesabını aktif ettim.
Mail spam kutusu dahil baktım üyelik doğrulama aktifleştirme maili gelmemiş mail gelmiyor gelse sıkıntı yok önce ona baktım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota Başkan Takıldığın yerlerde yardımcı olur sıkıntı olursa Başkan burada ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mail spam kutusu dahil baktım üyelik doğrulama aktifleştirme maili gelmemiş mail gelmiyor gelse sıkıntı yok önce ona baktım.
Mail serverını kurmadım, birazdan kuracağım. Uyarın için teşekkür ederim.

Sota Sota Başkan Takıldığın yerlerde yardımcı olur sıkıntı olursa Başkan burada ?
Sota başkanı yormadan başımın çaresine bakacağım. İlla ki sorularım olur müsait olduğu zaman teşekkürler

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mail sorununu çözdüm, spam kutusuna bile düşmeyecek. Sunucunun mail sistemini kullanıyorum. İstersen test maili atayım..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mail sorununu çözdüm, spam kutusuna bile düşmeyecek. Sunucunun mail sistemini kullanıyorum. İstersen test maili atayım..
Gönder gelsin test edelim tema konular vs daha geliştirilmesi bakalım senin forum tutacak mı .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri