Wd tv live hd media player

L Çevrimdışı

lozkan

Yeni Üye
29 Kas 2017
24
Merhaba bu cihazı çok uzun zamandır kullanmıyordum. Taşınma sırasında denk geldi. Kurup çalıştırmak istedim ama şöyle bir sorun oldu cihazdaki power ışığı sürekli yanıp sönüyor ekrana ilk açılış resmi geliyor ve donup kalıyor. Bu cihazdan kullanan yada bilgisi olan varmı. Yazılımsal bi sorunmudur yoksa cihazda bir kısadevre gibi bir sorun mu vardır kullanan yada bilgi sahibi olan biri varsa yardımcı olursa sevinirim. Şunuda öğrenmek istiyorum bu cihazı yazılımla iptvbox olarak ta kullanabilirmiyim. Uğraşmaya değecek bi cihaz mı değilmi yardımlarınızı bekliyorum. Wd tv live hd media player gen 1 olarak buldum fakat çok fazla bilgi edinemedim internette.

wdtvlive005e07ca0fc9b4a9.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu tür cihazlar kendi özel yazılımı ile gelir. Android gibi evrensel işletim sistemleri yoktur.
İçerisinde VOD oynatıcı yoksa IPTV kullanamazsınız.

WD'nin sitesinde cihazın yazılımı veya güncelleme dosyası varsa indirin, USB'ye (FAT32 olarak biçimlendirip) atın, cihaz fişten çekili iken USB'yi takın belki yazılım dosyasını algılar ve cihazı kurtarırsınız. (Sadece bir tahmin, kesin bir tavsiye değildir.)

L Çevrimdışı

lozkan

Yeni Üye
29 Kas 2017
24
Sitesinde Firmware varmış, yükleme yöntemi ile kurmayı deneyin;

Current Firmware - 1.06.20_L (9/2011)
Bunu denedim malesef olumsuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cihazdaki reset butonu ile sıfırlamayı deneyin isterseniz;

Resetlemeyi de denedim ama o da sonuç vermedi. Sorun yazılımsal gibi geliyor bana ama ne resetleyebiliyorum, ne usb ile yazılım yükleyebildim. Bi umut ethernet kablosunu takıp cihazı fişe takıp kendini güncellemesini de denedim ama malesef sonuç yok.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bunu denedim malesef olumsuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Resetlemeyi de denedim ama o da sonuç vermedi. Sorun yazılımsal gibi geliyor bana ama ne resetleyebiliyorum, ne usb ile yazılım yükleyebildim. Bi umut ethernet kablosunu takıp cihazı fişe takıp kendini güncellemesini de denedim ama malesef sonuç yok.

WD'ye mail atın o zaman, ya da WD Forum'unda yardım isteyin, yardım edecek birileri çıkacaktır bence. :bilmiyom
Cihazın içinde SD kart falan takılı değil di mi? :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt