vewd sorunu

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Selam ,

bugünlerde IP tv ye merak sardım.Bir yakınım Ip tv aboneliği almış

Denemek için tv me ss ıp tv ye kurdum.Sıkıntı yok.Sıkıntım kumandadan

Smart-bir iki kez tuşlayarak vewd seçince -oradan Uygulamalarıma gitmek için birkaç tuşlama sonunda uygulamaya ulaştım.

ancak açabiliyorum.Bu şekilde birde ev halkının uğraşacağını düşünün annem babam hanım çocuklar izlemek isterse sıkıntı büyük

Tvmin anakartı MB120
Yazılımım 17MB120 V2.45.29

Bu yazılımda netflix Menü tuşuna basınca altta hemen ekli Acaba vewd i yada direk ss ıp tv yi ekleme yolu olsa ne güzel olurdu.Bu konuda birşeyler yapabilirmiyim.

yardımcı olabilirmisiniz.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Senin dediğin olayı ben sallamak gibi olmasın 1 sene önce söylemiştim.

Bi arpa boyu yol katedemedik bu konuda :)

F fikoloji ustaya sesleneyim, 65UD9000 deki (v5 qui menülü) market ile bizdeki (v3 carbon menülü) market aynı değil sanırım ?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
teraspy teraspy abi. Bi bakıversene ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Senin dediğin olayı ben sallamak gibi olmasın 1 sene önce söylemiştim.

Bi arpa boyu yol katedemedik bu konuda :)

F fikoloji ustaya sesleneyim, 65UD9000 deki (v5 qui menülü) market ile bizdeki (v3 carbon menülü) market aynı değil sanırım ?
İsim farkı var genel itibari ile hemen hemen aynı
@nctemiz ne yazikki uygulama içindeki uygulamaya tek tuş atamaz ana menüye alamazsınız

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
MB100 ve üzeri kartlarda direk html açmayı engellemişler ,yoksa sizin kartlarda da süper olurdu yaptığım olay ,ama starturl ile kesin olacaktır diye düşünüyorum ,onunda smarta geri dönme kolaylığı çok zor gibi :) sevgili catres,sen daha iyi bilirsin,dönmeyi :hihi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
MB100 ve üzeri kartlarda direk html açmayı engellemişler ,yoksa sizin kartlarda da süper olurdu yaptığım olay ,ama starturl ile kesin olacaktır diye düşünüyorum ,onunda smarta geri dönme kolaylığı çok zor gibi :) sevgili catres,sen daha iyi bilirsin,dönmeyi :hihi
Abi dönmeyi derken ??
Ha evet baya bi zor oldu dönüşümüz ama becerdik sonunda :hoba1

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
İsim farkı var genel itibari ile hemen hemen aynı
@nctemiz ne yazikki uygulama içindeki uygulamaya tek tuş atamaz ana menüye alamazsınız
Ah bu vestel her işi zor arkadaşın tv si arçelik direk ss ip tv smart menüde direk çıkıyormuş.Bizde işkence

teşekkürler
dayımın modelini bilmiyorum.Smartı acınca direk vewd çıkıyor altta bizim tivi eskilerde kaldı sanırım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ah bu vestel her işi zor arkadaşın tv si arçelik direk ss ip tv smart menüde direk çıkıyormuş.Bizde işkence

teşekkürler
dayımın modelini bilmiyorum.Smartı acınca direk vewd çıkıyor altta bizim tivi eskilerde kaldı sanırım.
wevd sık kullananlara koyabiliyorsunuz galiba, ondan sonrada ssiptvyi de favorilere ekleyin en hızlı yöntem bu olur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt