Vestel Yetkili Bayi ve Horoz Lojistik

O Çevrimdışı

onurdogan63

Aktif Üye
19 May 2023
53
30
Büyük ihtimalle Horoz Lojistik tv yi size en yakın servise teslim edecek, sonrasında servis sizi arayacak ve kurulum için randevu isteyecektir.
Evet aldığım firma bu şekilde söyledi. Biz siparişi oluşturduk, depodan araca yüklenmiş ama araç hareket etmiyor hala dedi. Çok mu uzun sürüyor bu kargo firmanın teslimleri ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Firmanın ürünü kargoya hala vermemesi stok sorunu olduğu düşündürüyor.

Firma ürünü kargoya verdikten sonra, umarım sizinle horoz lojistik arasında psikolojik harp çıkmaz.

O Çevrimdışı

onurdogan63

Aktif Üye
19 May 2023
53
30
Sayın moderatör arkadaşlar, bir sorum olacaktı size. :)
Televizyonda kanal düzenlemesi yapıyorum, gereksiz kanalları siliyorum, kapat aç yapınca tekrar yüzlerce kanal geldi. Bunun ayarı var mı acaba, bu konum için ayrı başlık açmam lazım, farklı kişiler görüp cevap verir belki, ne diyorsunuz acaba ? Şimdi size danışmadan konu açınca buraya taşıyorsunuz. :) slowfood slowfood By_Trol By_Trol

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Televizyonda kanal düzenlemesi yapıyorum, gereksiz kanalları siliyorum, kapat aç yapınca tekrar yüzlerce kanal geldi. Bunun ayarı var mı acaba, bu konum için ayrı başlık açmam lazım, farklı kişiler görüp cevap verir belki, ne diyorsunuz acaba ? Şimdi size danışmadan konu açınca buraya taşıyorsunuz. :) slowfood slowfood By_Trol By_Trol
Tkgs açıksa kapatın.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,739
Tkgs açıksa kapatın.
Otomatikse kanal düzenlemeyi de yapamazsınız. Ama açıksa kapatın. Ayrıca mesaj taşıma işlemleri konunun kapsadığı durumlara göre yapılıyor. Bu problem eğer farklı bir konuya ait ise (Ki öyle) tabii ki ayrı konu açılabilir. Ancak çözümle ilgili bilgi paylaşıldığı için (bence) bu problem için gerekli değil.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Tkgs nedir acaba ?
Türksat Kanal Güncelleme Sistemi kurulum menüsünde olur.

O Çevrimdışı

onurdogan63

Aktif Üye
19 May 2023
53
30
Türksat Kanal Güncelleme Sistemi kurulum menüsünde olur.

Teşekkür ederim, eve geçince bakacağım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri