Vestel yardım merkezi tarafından gönderilen V. 3.3.6y güncellemesi ile çalışması duran Miracast Wireless display ekran yasıtma özelliğini geri yükleme

K Çevrimdışı

KURUNER

Yeni Üye
25 May 2019
2
80
Güncelleme sonrası, bu özellik source listesinde gözükmesine ragmen artık çalışmıyor. Google play den yüklediğim bir tv cast prgmı vasıtayla internet kaynaklı görüntüleri ve youtube görüntülerini aktarabiliyorum ama mobil telefonumun ekranını Vestel Tv imde yüklü Miracast vasıtasıyla aktarma yapamıyorum. Miracast driver sizden temin edip yeniden yükleyebilirmiyim?

1558820133275.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
17mb95 karta sahip tv de v224t yazilimini v366k veya 366h güncelledigim zaman, telefonda yüklü olan telefunken veya vestel smart app i ile resim video aktarma olayi Tv menüsünde olmasina ragmen hata veriyor gerceklesmiyordu.Profil dosyalarinda yapdigim düzenlemelerde de sonuc alamamistim.Tek buldugum cözüm tekrar v224t yazilimini geri yüklemekti.Video veya resim aktarma özelligini fazla kullanmadigim icin güncel sürümde kullanmaya devam ettim.Sorun büyük ihtimalle sürümün güncellenmesinden sonra ortaya cikan bir hata..

K Çevrimdışı

KURUNER

Yeni Üye
25 May 2019
2
80
17mb95m de dahili wifi var.
Evet takılı. Miracast driver ını bulup yeniden yükleyebilirmiyim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet takılı. Miracast driver ını bulup yeniden yükleyebilirmiyim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

17mb95 karta sahip tv de v224t yazilimini v366k veya 366h güncelledigim zaman, telefonda yüklü olan telefunken veya vestel smart app i ile resim video aktarma olayi Tv menüsünde olmasina ragmen hata veriyor gerceklesmiyordu.Profil dosyalarinda yapdigim düzenlemelerde de sonuc alamamistim.Tek buldugum cözüm tekrar v224t yazilimini geri yüklemekti.Video veya resim aktarma özelligini fazla kullanmadigim icin güncel sürümde kullanmaya devam ettim.Sorun büyük ihtimalle sürümün güncellenmesinden sonra ortaya cikan bir hata..

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt