Vestel westwood WES43296UHD17

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

LG panel ve MB120 anakartlı üründür. HDR WCG vs gibi destekler bu üründe bulunmamaktadır. :ok:

Yalnız ürün ihraç statüsündedir bu nedenle bu tarz satış ilanlarında VESTEL GÜVENCESİNDEDİR tarzı ibarelerin olup olmaması önemlidir.

İleride bir sorun yaşadığınızda destek alabilmek adına önemlidir bu konular :ok:

S Çevrimdışı

solaytekin

Yeni Üye
2 Ocak 2019
4
25
Merhaba hocam, 7 ay kadar önce bu tv yi aldım fakat yazılımı 2016 yılına ait.

Forumda MB120 anakartlara ait yazılım konunuz var. O yazılım bu tv ye uyarmı acaba? teşekkürler...

S Çevrimdışı

solaytekin

Yeni Üye
2 Ocak 2019
4
25
IMG-20190102-WA0007.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Selam menü tuşuna basıp 4725 yapıp çıkan ekran resmini forma ekleyiniz

Selam attım hocam üstte.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
32
Selamlar;

LG panel ve MB120 anakartlı üründür. HDR WCG vs gibi destekler bu üründe bulunmamaktadır. ?

Yalnız ürün ihraç statüsündedir bu nedenle bu tarz satış ilanlarında VESTEL GÜVENCESİNDEDİR tarzı ibarelerin olup olmaması önemlidir.

İleride bir sorun yaşadığınızda destek alabilmek adına önemlidir bu konular ?
Adem hocam forumda daha önce aynı model westwood TV için full yazılım talep etmiş ve arkadaşlar sağolsun yardım edip full yazılım yüklemiştim. Ve TV tamamen Vestel markasına dönüştü. Wireless display vs özellikleri aktif hale geldi ve TV oldukça güzelleşti. Sorum şu bu Tv'de sizce dahili uydu varmıdır kartta. Tabii ki bağlantı yeri yok ama kart üzerinde uydu alıcısı olabilir mi. Çünkü sanırsam bu TV yi Vestel oteller ve karasal ve kablolu yayınlar için üretmiş. Dahili uydu varsa faal hale getirmek mümkün müdür. Teşekkürler hocam kolay gelsin

M Çevrimdışı

Muhammetcalis8

Yeni Üye
11 Şub 2022
3
20
Adem hocam forumda daha önce aynı model westwood TV için full yazılım talep etmiş ve arkadaşlar sağolsun yardım edip full yazılım yüklemiştim. Ve TV tamamen Vestel markasına dönüştü. Wireless display vs özellikleri aktif hale geldi ve TV oldukça güzelleşti. Sorum şu bu Tv'de sizce dahili uydu varmıdır kartta. Tabii ki bağlantı yeri yok ama kart üzerinde uydu alıcısı olabilir mi. Çünkü sanırsam bu TV yi Vestel oteller ve karasal ve kablolu yayınlar için üretmiş. Dahili uydu varsa faal hale getirmek mümkün müdür. Teşekkürler hocam kolay gelsin
Hocam hangi sürümü yüklediniz yardımcı olurmusunuz sanırım sizle aynı televizyona sahibim ve güncellemek istiyorum.

M Çevrimdışı

Muhammetcalis8

Yeni Üye
11 Şub 2022
3
20
Zaten bulmuşsun ? başka bi sıkıntı olursa haber ver yeterli
Hocam merhabalar benim cihazım yukarıdaki tv sini paylaşan arkadaş ile aynı olabilir ve bende güncellemek istiyorum ancak TV me yalnızca Toshiba'nin yazılımı kuruluyor carbon titanium hitachi falan kurulmuyor carbon kurmak isterken yükleniyor gösteriyor yeniden başlatıyor ancak olmuyor titanium ise hiç bir şekilde yuklenme ilerlemiyor ve hızlı bir şekilde kendini kapatıyor. Ve başka bir konuda bir arkadaşımız daha Westwood TV mb120 ye yazılım kurduğunu ve wireless display özelliği geldiğini ileri sürüyor. Nasıl yüklerim yardımcı olur musunuz?

M Çevrimdışı

Muhammetcalis8

Yeni Üye
11 Şub 2022
3
20
Selamlar;

LG panel ve MB120 anakartlı üründür. HDR WCG vs gibi destekler bu üründe bulunmamaktadır. ?

İleride bir sorun yaşadığınızda destek alabilmek adına önemlidir bu konular ?
Hocam bu cihazdan elimde var ve güncellemek istiyorum ancak sadece Toshiba'nın sürümünü yükleyebildim diğer sürümler kurulmuyor yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt