Vestel Venüs V6 modelini kullanan var mı?

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
Merhaba, Vestel Venüs V6 modelini kullanan var mı aramızda tavsiye eder misiniz?

Artı ve eksileri konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Özellikle kamera performansını merak ediyorum.

20274271_r3.png

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Aynı fiyata Xiaomi Redmi S2 gibi güçlü alternatifler varken mantıklı bir hareket olmayacağını düşünüyorum.

Ayrıca :

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
şimdi bu işte eski olmasada yeni de diyemeyeceğimiz çok tecrübesi olmayan vestel mi desek yoksa bu işin piri olabilecek farklı modeller mi desek :)
fiyat olarak makul beklentiniz yoksa alın, en azından servis konusunda sıkıntı yaşamazsınız

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
şimdi bu işte eski olmasada yeni de diyemeyeceğimiz çok tecrübesi olmayan vestel mi desek yoksa bu işin piri olabilecek farklı modeller mi desek :)
fiyat olarak makul beklentiniz yoksa alın, en azından servis konusunda sıkıntı yaşamazsınız

Servis konusunda sıkıntı yaşatmayacak değil, servise düşürmeyecek markaları tercih etmekte fayda var :))

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Servis konusunda sıkıntı yaşatmayacak değil, servise düşürmeyecek markaları tercih etmekte fayda var :))
günüzmüde bunu al bozulmaz demek biraz abus kaçmaktadır, aynı marka aynı model aynı banttan çıkan iki ürünü bile kullansanız her türlü bir bir sebepten arızalanıyor.
biz kullanıcı olarak her zaman servis ararız, çünkü gidip samsung genel merkezine müdürü bulup önüne telefonu atıp yapın bunu diyemiyoruz, samsung servisini bulup ricada bulunuyoruz.
öve öve bitirlemeyen mi8 lite aldım genel olarak çok güzel telefon ama bazı kusurları var, şebeke çekimi veya sim kart gibi, onarıma gönderliyor ama servis bizim yapacağımız birşey yok deyip geri gönderiyor.
bu şekilde bir sürü örnek verilebilir.
herkes ister servis görmeyim ama elbet yol düşüyor :) keşke dediğin gibi olsa ah neredeeee :)

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
samsung galaxy grand prime plus kullanıyorum sarj bozuk 8 gb hafıza sı var dolu hafıza yazıyor her seferde

vestel venüs v6 telefon nasıl benim kullandığım tel dan iyimidir 1200 fiyatı var en azından 32 gb hafıza

karşılaştırmaları nasıl arkadaşlar

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Benim şahsi fikrim, telefona 1000TL altı düşük bütçe ayıran arkaşlarımız için f/p ürünü General Mobile GM8'dir. "Go" versiyonu değil aman diyeyim. O o paraya tam anlamıyla bir çöp. Android One platfomuna dahil olması sebebiyle 2 yıl boyunca güncel tüm Android yazılımlarını alıyorsunuz. Çok fazla ısınmıyor ve gündelik işler için biçilmiş kaftan. Sonuçta 850-950TL bandındaki bir telefondan bahsediyoruz. Üst düzey bir beklentiye sahip olmamak gerek. Ama fiyatı biraz daha yükseltebilirseniz 1500TL'ye kadar Samsung'un M20 - A20 modellerinin Samsung Türkiye Garantili olanları tercih edilebilir diyebilirim. Alanlara, alacaklara hayırlı olsun.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Benim şahsi fikrim, telefona 1000TL altı düşük bütçe ayıran arkaşlarımız için f/p ürünü General Mobile GM8'dir. "Go" versiyonu değil aman diyeyim. O o paraya tam anlamıyla bir çöp. Android One platfomuna dahil olması sebebiyle 2 yıl boyunca güncel tüm Android yazılımlarını alıyorsunuz. Çok fazla ısınmıyor ve gündelik işler için biçilmiş kaftan. Sonuçta 850-950TL bandındaki bir telefondan bahsediyoruz. Üst düzey bir beklentiye sahip olmamak gerek. Ama fiyatı biraz daha yükseltebilirseniz 1500TL'ye kadar Samsung'un M20 - A20 modellerinin Samsung Türkiye Garantili olanları tercih edilebilir diyebilirim. Alanlara, alacaklara hayırlı olsun.

alırsam eğer general mobil gm8 mi alayım 1000 tl civarlarında vestel den daha mı iyidir

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Vallaha gm8 pie güncellemesini aldı. Ve 10'un demosunu bile gm9'a gönderdiler. gm8'de alır büyük bir ihtimalle. 2 tanıdığıma da aldırdım 3-4 aydır kullanıyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt