Önemli Vestel Ve Üretimleri Panel Yazılımları Talep Başlığı

S Çevrimdışı

Serhat Altun 

Aktif Üye
11 Ara 2019
70
63
S.A İlgine Teşekkür Ederim Yazılım İstemek Maksadı İle Yazmadım Konunun Başlarında Bi Arkadaş da Tv sine ait Panel yazılımın Mevcut Liste İçinde Olmadığını Yazmıştı, Siz de Olmayanları Yazın Eklemeye Çalışalım Demiştiniz o Maksatla Yazdım. Dediğiniz Gibi Yeni Cihaz Şu Anda Herhangi Bir şeye İhtiyaç Yok İlginize Tekrar Teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
S.A İlgine Teşekkür Ederim Yazılım İstemek Maksadı İle Yazmadım Konunun Başlarında Bi Arkadaş da Tv sine ait Panel yazılımın Mevcut Liste İçinde Olmadığını Yazmıştı, Siz de Olmayanları Yazın Eklemeye Çalışalım Demiştiniz o Maksatla Yazdım. Dediğiniz Gibi Yeni Cihaz Şu Anda Herhangi Bir şeye İhtiyaç Yok İlginize Tekrar Teşekkürler
He tamam dedim ne oldu acaba ?

B Çevrimdışı

beydere

Aktif Üye
10 Mar 2020
100
47
Mb96 tvision tv vardı. Bununla alakalı anakrt sorunu yaşadık. Anakart bulup değiştim. Ancak panel yazılımı atilacak sanırım. Tv açılıp vestel yazısından sonra kapanıyor. Yazılım lsitesinde göremedim. Lütfen yardım ustalar

20200910_114607.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Mb96 tvision tv vardı. Bununla alakalı anakrt sorunu yaşadık. Anakart bulup değiştim. Ancak panel yazılımı atilacak sanırım. Tv açılıp vestel yazısından sonra kapanıyor. Yazılım lsitesinde göremedim. Lütfen yardım ustalar

20200910_114607.jpg
Logodan sonra kapanma panel yazılımı ile düzelmez full yazılım yüklemek gerekir.
Ful yazılım için çıkan kart MB96 Takılan Kart MB96 Mı? Böyle ise arka kapaktaki barkod bilgisi gerekli değil ise örnek veriyorum MB82 Çıktı MB96 Takıldı ise logodan sonra kapanmanın giderilmesi için MB82 Full yazılım yüklenmeli görüntü hatalı çıkarsa da panel yazılımı yüklenmelidir. Hepsinden önemlisi uygun yazılım varsa bütün bu işlemler yapılabilir.

B Çevrimdışı

beydere

Aktif Üye
10 Mar 2020
100
47
Logodan sonra kapanma panel yazılımı ile düzelmez full yazılım yüklemek gerekir.
Ful yazılım için çıkan kart MB96 Takılan Kart MB96 Mı? Böyle ise arka kapaktaki barkod bilgisi gerekli değil ise örnek veriyorum MB82 Çıktı MB96 Takıldı ise logodan sonra kapanmanın giderilmesi için MB82 Full yazılım yüklenmeli görüntü hatalı çıkarsa da panel yazılımı yüklenmelidir. Hepsinden önemlisi uygun yazılım varsa bütün bu işlemler yapılabilir.
Dün hallettik. Yinede çok teşekkür ederim

S Çevrimdışı

Sellll

Yeni Üye
14 Eyl 2020
2
38
teşekkürler
biraz uğraştık ama değdi sanırım. video aktif :ok
Ellerinize Sağlık.
Benim de bir ricam olacak. Televizyonumdan ssiptv uygulamasına girip liste yüklerken donuyor. Bir arkadaşım çekirdek yazılımı güncelledim düzeldi dedi ama benimkini listede bulamadım. yardımcı olur musunuz?

IMG_9289.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ellerinize Sağlık.
Benim de bir ricam olacak. Televizyonumdan ssiptv uygulamasına girip liste yüklerken donuyor. Bir arkadaşım çekirdek yazılımı güncelledim düzeldi dedi ama benimkini listede bulamadım. yardımcı olur musunuz?

IMG_9289.jpg
Burası panel yazılımıdır. Televizyon yazılımı değil.
Televizyon guncelleme yazılımları ;
Buradan bakabilirsiniz.
Not: mb96 ana kartınız var bu nedenle güncelleme paylaşmıyoruz. Riskli bir Kart.
Not 2 ; mesajlariniza orada devam edin yanlış konudasiniz. Ya mesajlarınız silinir yada cevapsız kalır

S Çevrimdışı

Sellll

Yeni Üye
14 Eyl 2020
2
38
Burası panel yazılımıdır. Televizyon yazılımı değil.
Televizyon guncelleme yazılımları ;
Buradan bakabilirsiniz.
Not: mb96 ana kartınız var bu nedenle güncelleme paylaşmıyoruz. Riskli bir Kart.
Not 2 ; mesajlariniza orada devam edin yanlış konudasiniz. Ya mesajlarınız silinir yada cevapsız kalır
Teşekkür ediyorum.

A Çevrimdışı

ALeXX

Yeni Üye
17 Eyl 2020
3
34
Selam,
Bir BUSH DLED43287FHDCNTDFVP için bir panel ürün yazılımı konusunda bana yardımcı olabilir mi? Arşivlerde bulunamadı

Üzgünüm, google çeviri kullanıyorum

PNL: 23393198
MB: 17MB110P

Z Çevrimdışı

zitovow

Yeni Üye
20 Eyl 2020
2
35
Selam aleyküm ustalar öncelikle çok teşekkürler emeği gecen herkesin ellerine saglik bnm panel yazılımi bulamadim arasinda rica etsem varmi acaba 23141792 var sonu 93 olan yok ?

IMG_20200918_222707.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri