Önemli Vestel ve üretimleri Full yazılım nasıl istenir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gençler ,uzun zamandır dikkat ediyorum ,tv yazılımınız çöküyor ve siz rastgele tv modeli ile yazılım istiyorsunuz ;
-Abi 47pf9090 yazılımı var mı ...
-Beyler elinde 32ac9090 yazılım olan var mı ... (sanki herkeste yazılım varmış gibi :) )
-Televizyonu kapattım,sabah bir baktım tv gitmiş,varmıdır buna yazılım ... (in midir cin midir ,belli değil :) )
-MB97 anakart ve V0.45.23.64 sürüm yazılım yüklü. Benim TV için full yazılım olan var mı elinde? ( var olan parmak kaldırsın)

İnanın sevgili dostlarım sırf siz üzülmeyesiniz, ortada kalmayasınız diye ellerinden gelen yardımı can siparane yapıyorlar ,ben şahsen yapmam, bu mesajların altına daima "tv arkasındaki barkodun okunaklı fotosunu çekip yayınlayın" yazmaktan bıktım çünkü,onlar da bıktılar eminim.
Ben "teraspy" olarak bu durumda yazılım falan vermem kimseye,2 sayfa geriye gidilse nasıl yazılım isteniyor,veya yazılımı isterken ne lazım var zaten orada,görünüyor ,bu kadar zor değil inanın yapacağınız işlem :)
Velhasıl,bir daha tv yazılım istemek için öncelikle tvnin arkasındaki (özellikle o olması çok iyi) ,barkod fotoğrafının OKUNAKLI olarak çekilip aşağıdaki konuda yayınlamayı unutmayın.
Ne yapacakmışsınız ,tv nin arkasındaki barkod fotosu ile aşağıdaki konuda istek yapacakmışsınız :ok
Ahan da örnek:
Aşağıdaki fotoğraf gibi kendi tvnizden çekiyorsunuz(foto alıntıdır) :
IMG_20210727_133515.jpg

Sonra aşağıdaki konuda fotoyu da ekleyip yayılıyorsunuz:

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önemle duyurulur:
By_Trol By_Trol teşekkür ederim :)
Ayrıca lütfen tv'nizdeki donanım değişti ise ,onu da belirtin ,
- Benim tv önceden mb82 idi ona mbXX kart taktım ..
gibi
Neden bunu belirtiyoruz ,çünkü orijinal kart mb82 olduğundan(tvnin arka kapağındaki SN ye göre),size gönderilen yazılım da mb82 için olmuş oluyor ama değişen kartınız farklı olduğundan tv çöküme uğruyor,bu nedenle eğer tvde kart değişimi yapıldı ise ,mutlaka o karttaki barkod numarası fotosu verilmelidir.Örnek foto birazdan verilecektir demiştim ve verildi :)

Kart değişiminde mutlaka bu foto da eklenmelidir ,tabii üzerindeki numara mutlaka okunmalıdır.

sn2.jpg

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,878
Konu her zaman günceldir. Konuyu okumadan yapılan taleplere cevap verilmeyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt