Vestel uretimi mb130 v3 anakartli MEDION® LIFE® X17038 MD 31255 tv konusunda yardim

H Çevrimdışı

HoloFAT

Yeni Üye
5 Ara 2020
12
27
Merhabalar, forum sayesinde tv'min vestel mb130 v3 anakartli oldugunu ogrendim. Carsamba gunu urunu iade etmek icin son gunum. E exhell- arkadasimizin JVC TV 49" Görüntü parlaklık sorunu yasadigi sorunun aynisini bende yasamaktayim. televizyonun arka tarafinda bulunan etiket resmini ve servis menusu fotografini ekledim. Umut Barış Umut Barış in onceki gonderide dedigi herseyi denedim ancak ise yaramadi. Yardim edebilirseniz cok sevinirim.
Saygilarimla.

IMG_5064.jpg
IMG_5093.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Televizyon ne yaparsam yapayim goruntunun renk yogunluguna gore arkaplan isigini otomatik olarak kisiyor veya aciyor. Ben arkaplan isiginin ve kontrastin sabit kalmasini istiyorum. Ne yaptiysam ise yaramadi. Lutfen yardimci olun.
Saygilarimla.

A Adem Helvacı abi bi bakarsan sevinirim.

F fikoloji bakabilirseniz sevinirim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tv niz v3 yazilima sahip ,siz yeni almissiniz ama 2017 12.aya ait test sonuclari paylasilmis yani eski model bir tv bence siz hic ugrasmayin geri verin.Medion telefunken ve jvc vestelin ürettigi tv ler ayni teknolojiyi barindiriyor farklilastiran sey kozmetik unsurlar ,panel tipleri genelde..
Medion servis menüsüne giremezsiniz ama digerlerini satan yerlerde deneme imkaniniz var,menü 4725 yapip servis menüye girin ve en üstte yazan sürümün v5 olmasi gerek,anakart gruplari da ayni satirda yazar ,mb230 dan uzak durun,mb130 v5 veya mb211s tercih edeceginiz kartlar olmali..

H Çevrimdışı

HoloFAT

Yeni Üye
5 Ara 2020
12
27
hosbulduk hosbulduk anladim. en iyisi urunu iade etmek. elimden gelen tum ayar kombinasyonlarini denedim ancak calistiramadim. benim aklima takilan tek soru acaba sadece ben mi bu sorunu yasiyorum. eger model ile alakali ise baska bir model alabilirim dediginiz gibi. cok tesekkur ederim yardimlariniz icin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt