S Çevrimdışı

serdargok

Yeni Üye
8 Şub 2022
7
43
Herkeze selam..
Toshiba 65ul2163day vestel yurt dışı için ürettiği tv den türksat kanallardan bazılarını çekemiyorum.. Bina da santral sistem iki çanak var kurulumu o na göre seçiyorum trt 4k beyaz tv kral tv bunun gibi kanallar malesef gelmiyor. Servis ile görüştüm tkgs seçilecek diyor ama tkgs menüsü benim tv de çıkmıyor neyaptıysam olmadı 12380 güncelleme frekansından sinyal alamıyorum. Kanal yüklemede bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
Herkeze selam..
Toshiba 65ul2163day vestel yurt dışı için ürettiği tv den türksat kanallardan bazılarını çekemiyorum.. Bina da santral sistem iki çanak var kurulumu o na göre seçiyorum trt 4k beyaz tv kral tv bunun gibi kanallar malesef gelmiyor. Servis ile görüştüm tkgs seçilecek diyor ama tkgs menüsü benim tv de çıkmıyor neyaptıysam olmadı 12380 güncelleme frekansından sinyal alamıyorum. Kanal yüklemede bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler..
Tv yi komşuda deneyin kanallar gelirse sizin eve gelen kabloda veya santralde bağlı olduğu portta sorun vardır. Santralde boş port varsa sizin eve gelen kablonun ucunu bulup boş porta bağlayabilirsiniz.

bilge Çevrimdışı

bilge

Aktif Üye
24 Şub 2021
206
Linkleri ben göremiyorum yardımcı olurmusunuz
İlk mesajda sağ alt köşede beğen simgesinden mesajı beğendiğinde linkleri görürsün. Eklediğim resime bakın.

Screenshot_20220220-171909_Samsung-Internet.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
hocam vestel tecwood tv var güncel kanal liste olarak hangisini tüklemem lazım acaba.?
Çatıdaki çanak anten sayısına ve yüklenecek tv nin 4K olup olmadığına göre seçim yapın listelerin hepsi olur fakat çanak sayısı 1 (Türksat) İse diğer uydudan (Hotbird) Bir kanal tuşladığınızda çatıda o kanala ait çanak anten olmadığı için sinyal yok yazısını görürsünüz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri