N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Emeğinize sağlık hocam. Trt 4k'yı sorunsuz bir şekilde izliyorduk babam tv'ye reset atmış şimdi frekansları arasam da sizin dosyayı yüklesem de trt 4k açılmıyor. Nasıl düzeltebilirim acaba?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Emeğinize sağlık hocam. Trt 4k'yı sorunsuz bir şekilde izliyorduk babam tv'ye reset atmış şimdi frekansları arasam da sizin dosyayı yüklesem de trt 4k açılmıyor. Nasıl düzeltebilirim acaba?
Tek çanak anten kullanıyorsanız bile ilk kurulumda diseqc ayarını çift çanak anten varmış gibi yapın. Türksatı 1 Numaralı porta ayarlayın.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Tek çanak anten kullanıyorsanız bile ilk kurulumda diseqc ayarını çift çanak anten varmış gibi yapın. Türksatı 1 Numaralı porta ayarlayın.
Dediğiniz gibi yaptım trt 4k'yı kurtardık hocam teşekkür ederim, hatta trt'nin diğer kanalları da açılmıyordu bazen onlar düzeldi ama bu kez diğer kanallar(atv hd, show hd vs) açılmıyor. Televizyon resmen kafayı yedi. Kaç kez ilk kurulum yaptım düzelmedi.
Televizyon: Techwood 43u902

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dediğiniz gibi yaptım trt 4k'yı kurtardık hocam teşekkür ederim, hatta trt'nin diğer kanalları da açılmıyordu bazen onlar düzeldi ama bu kez diğer kanallar(atv hd, show hd vs) açılmıyor. Televizyon resmen kafayı yedi. Kaç kez ilk kurulum yaptım düzelmedi.
Televizyon: Techwood 43u902
Kart ne var bunda acaba? By_Trol By_Trol biliyormusun?

K Çevrimdışı

kingofmurder

Yeni Üye
7 Nis 2021
1
33

Hocam acaba SEG TV 42snb5240 için geçerlimi acaba bu listeler ? USB ye indirdim, fakat arkadaşıma yükleyeceğim. Hafta sonu. O yüzden emin olmak istedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt