B Çevrimdışı

burakalc

Yeni Üye
25 Haz 2020
36
38
Dediğiniz gibi yaptım TV m Regal 4k . Sinyal yok hatası alıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İki kez tekrar yükleme yaptım sonunda çalıştı arkadaşlar aynı sorunu yaşayan olursa diye yazdım

Son düzenleme:
grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
beğen tuşu nerede acaba

Screenshot_20210625_193341.png

resimde sağda gözüküyor...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Bazı nedenlerden Haziran ayına ait güncelleme yapamamıştım. Temmuz 2021 Güncellemesi bu gün yapıldı. Yani iki gün önce yapılmış oldu. :)
TRT4K Yeni frekans ile eklendi.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
trt kanalları açılmıyor güncelleme yapmamız mı gerekiyor tv den
Listede sorun yok her gün kullanıyorum. Çatıda tek çanak anteniniz olsa bile veya merkezi sistem santral varsa diseqc ayarlarını mutlaka yapın. Türksat diseqc1 portuna ayarlı olsun.

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Listede sorun yok her gün kullanıyorum. Çatıda tek çanak anteniniz olsa bile veya merkezi sistem santral varsa diseqc ayarlarını mutlaka yapın. Türksat diseqc1 portuna ayarlı olsun.
Merhaba,
Bu hazır listeyi ilk kullandım çalıştı fakat mayıs ayı listesini yüklediğimde veya ilk kurulum aşaması olan hazır listeyi kurduğumda malesef hiçbir kanal çalışmıyor.
TV: Hi-Level 49UHL650
Tek Çanak

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler
By_Trol By_Trol

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Merhaba,
Bu hazır listeyi ilk kullandım çalıştı fakat mayıs ayı listesini yüklediğimde veya ilk kurulum aşaması olan hazır listeyi kurduğumda malesef hiçbir kanal çalışmıyor.
Tek Çanak

Teşekkürler
By_Trol By_Trol
Linkteki kanal dosyasını yükleyin Mayıs ile alakası yok liste Temmuz ayına ait gerekirse tv yi ilk kuruluma dönderin yükleyin. Listeyi her gün kullanıyorum sorun yok. Çanak anten sisteminde veya tv de sorun varsa kanal listesinde sadece isimler görünür.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Merhaba,
Tek Çanak

Teşekkürler
By_Trol By_Trol

Yönlendirildiğiniz linkte resimde mavi renk ile işaretlediğim dosyayı indirin. Zipli indirirseniz tv zipli dosyayı görmez.

kanal-link.jpg

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Linkteki kanal dosyasını yükleyin Mayıs ile alakası yok liste Temmuz ayına ait gerekirse tv yi ilk kuruluma dönderin yükleyin. Listeyi her gün kullanıyorum sorun yok. Çanak anten sisteminde veya tv de sorun varsa kanal listesinde sadece isimler görünür.
Dosyayı dediğiniz gibi indirmiştim. ve mayıs ayı dediğim mayıs ayı zamanındaki dosyadan bahsetmiştim.
Temmuz ayını daha denemedim.
Akşam evde denerim.
İlk kurulumda bu temmuz ayı dosyasını yükleyebiliyr muyum?
By_Trol By_Trol

O Çevrimdışı

omerr1

Yeni Üye
20 Tem 2021
2
22
Kanal listesini buradan yükledim içinde oynama yaptım bazı kanalları sildim kendi kafama göre ayarladım lakin televizyona atmaya çalıştığım zaman sdx dosyası yükleyin diye hata alıyorum acaba sorun nedir dosya uzantısına baktım .sdx olarak gözüküyor kaç kere sildim geri yükledim usb sürücüsünü fat32 olarak 3 kez biçimlendirdim ama hala aynı bilginiz var mı ? By_Trol By_Trol

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri