Vestel (tvision)

D Çevrimdışı

duyar28

Yeni Üye
2 Nis 2020
9
56
Merhaba arkadaşlar 4-5 yıldır kullandığım tvision (vestel) marka tvdeki sorunum 1 ay önce başladı tv yi ilk açtığımda ekran pembe arkasında parazitli görüntü kanal değiştirince düzeliyor.
ikinci sorunum kulaklık çıkışından amfi ses sistemine bağlanıyorum fakat ses açıp kısmak için her seferinde menü içinde dolaşmam gerekiyor.bana yardımınız olurmu bu tv ye yazılım varmı teşekkür ederim.

IMG_20200402_2219296e6f963f6fa62d0e.jpg
IMG_20200402_22043704780b8a42f6fec9.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
https://tavsiyeforumu.com/konu/kulaklik-ses-ayari-nasil-yapilir-modlama-yapmak.6934/ kulaklik icin bu konuyu inceleyebilirsiniz, güncelleme olayi sizin anakartiniz icin yüksek risk tasiyor,calistigi sürece dokunmamanizi öneririm.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Biliyorsun ki,üretmediği marka yok gibi :)
bana göre çok hatalı bir politika. her çeşit tv üretmek nedir? amiral gemi markan olur, 2 hadi bilemedin 3 alt markan olur. çook geniş marka yelpazesinde, sürekli arıza çıkaracak alt markalrın , asıl markana zarar verir falan.

D Çevrimdışı

duyar28

Yeni Üye
2 Nis 2020
9
56

core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız
bu güncelleme D duyar28 içindir. başkası denemesin.

ses için teraspy teraspy nin belirttiğini yapınız
Çok teşekkür ederim arkadaşım yazılımı indirdim yükledim bir sorun olmadı menü şekli rengi değişti fakat sorunumu çözmedi seninle paylaşayım belki atladığım bir yer vardır foto da işaretlediğim iki potansiyometreyi menü içine girmeden kumanda üzerinden açıp kısmak istiyorum volumü zaten kumanda edebiliyoruzda kulaklık çıkışına ses sistemi bağladım kumandadan kontrol yapmak istiyorum

son.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Çok teşekkür ederim arkadaşım yazılımı indirdim yükledim bir sorun olmadı menü şekli rengi değişti fakat sorunumu çözmedi seninle paylaşayım belki atladığım bir yer vardır foto da işaretlediğim iki potansiyometreyi menü içine girmeden kumanda üzerinden açıp kısmak istiyorum volumü zaten kumanda edebiliyoruzda kulaklık çıkışına ses sistemi bağladım kumandadan kontrol yapmak istiyorum

son.jpg
dedim ya yazılımla kulaklık işi çözülmez diye
bunu uygulamayı kontrol ediniz demiştik

D Çevrimdışı

duyar28

Yeni Üye
2 Nis 2020
9
56
dedim ya yazılımla kulaklık işi çözülmez diye
bunu uygulamayı kontrol ediniz demiştik
Teşekkür ederim şimdi traspy nin sunduğu uygulamayı deniyorum bu işimi görür kulaklık fişini çeince tv den ses geliyor her şey yolunda ilgi ve alakan için teraspy arkadaşıma ve sana teşekkür ederim

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt