Vestel Tv yazılık yükseltme yardım

M Çevrimdışı

Mertcan30

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
33
merhaba forumunuzu yeni keşfettim ve ilk konumu açıyorum :)

elimde vestel 42pf9060 seri numaralı televizyonum mevcut malum korona virüsü evdeki tv ye internet bağlamak istedim ve bugun vestelden 100 liraya bir adet
vestel wifi adaptörü satın aldım fakat sanırım yazılımsal olacak ki LAN bağlantısı ile internet bağlantısını kurabiliyorum fakat Wifi ile başarısız oluyorum

fark ettim ki Tv min yazılımı cok eski aşşaıda servis menüsünün resmini sizlere birakiyorum ve flash bellek satın almaya gidiyorum :)

bana Televizyonum için Kullana bileceğim güncel yazılımı paylaşabilirmisiniz

teşekkür ederim..

20200331_121709.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hoşgeldiniz diyorum ve hemen konuya giriyorum

1- Eğer mümkün ise acilen o aparatı iade edin zira işinize yaramayacak

2- 100 tl ona vermişken iade edip 100tl yi geri alın ve üzerine ekleyerek lütfen ekonomik bir androidbox satın alın

Kullandığınız anakartın bağlantı sorunlarını çözseniz dahi 9X nesil olması nedeniyle zaten Youtube açmayacak, Netflix desen hiç olmadı. geri kalan smart desteğini de yarım yamalak verecek size.

Kaldı ki bu noktadan sonra bu üretimlere yazılım yüklenmesini de önermiyoruz.

M Çevrimdışı

Mertcan30

Yeni Üye
31 Mar 2020
2
33
Hoşgeldiniz diyorum ve hemen konuya giriyorum

1- Eğer mümkün ise acilen o aparatı iade edin zira işinize yaramayacak

2- 100 tl ona vermişken iade edip 100tl yi geri alın ve üzerine ekleyerek lütfen ekonomik bir androidbox satın alın

Kullandığınız anakartın bağlantı sorunlarını çözseniz dahi 9X nesil olması nedeniyle zaten Youtube açmayacak, Netflix desen hiç olmadı. geri kalan smart desteğini de yarım yamalak verecek size.

Kaldı ki bu noktadan sonra bu üretimlere yazılım yüklenmesini de önermiyoruz.

merhaba tekrar hosbuldum

tavsiyenize uyup bir android box bakacagım vestel bayii sinden satınaltıgım için bi problemle karsılasacagımı zannetmiyorum
ilginize cok tesekkür ederim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt