Vestel Tv tarayıcı sorunu

J Çevrimdışı

jankatcapar

Yeni Üye
31 Mar 2023
13
31
Daha önce Vestel’in tarayıcısı üzerinden RedBull TV’ye giriş yapabilen var mı? İçeriği oynatmak istediğimde üzerine tıkladığım halde canlı yayın açılmıyor. Tarayıcı ayarları mı desteklemiyor yoksa RedBull’dan kaynaklı bir sorun mu? Konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

J Çevrimdışı

jankatcapar

Yeni Üye
31 Mar 2023
13
31
Kaynağı incelediğimizde redbull kendine ait java tabanlı bir oynatıcı kullanıyor gibi görünüyor. TV Android özellikli mi? Farklı bir tarayıcı üzerinden deneme şansınız var mı?
Android özellikli değil düz Smart TV olarak geçiyor. Mac, iPad, iPhone hepsinde denemiştim daha önce bir sorun yaşamadım. Bugün büyük ekranda seyretmek istemiştim voleybol maçını ama olmadı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Android özellikli değil düz Smart TV olarak geçiyor. Mac, iPad, iPhone hepsinde denemiştim daha önce bir sorun yaşamadım. Bugün büyük ekranda seyretmek istemiştim voleybol maçını ama olmadı
Anladım. Birçok platform kendi java playerlarını oluşturuyor. Eğer yayın yaptıkları video codec bileşeni TV' nizdeki codec içeriği ile uyumlu değilse böyle bir problem olabilir. Bu tür durumlarda TEKNOwest TEKNOwest ustamızın açtığı şu konuya göz atabilirseniz, screen mirroring yöntemiyle videoyu açan bir başka cihazınızdan TV' ye görüntü yansıtarak sanırım içeriği izleyebilirsiniz;

Konuda bahsi geçen Web video caster uygulamasının apple için linki;

Son düzenleme:
J Çevrimdışı

jankatcapar

Yeni Üye
31 Mar 2023
13
31
Anladım. Birçok platform kendi java playerlarını oluşturuyor. Eğer yayın yaptıkları video codec bileşeni TV' nizdeki codec içeriği ile uyumlu değilse böyle bir problem olabilir. Bu tür durumlarda TEKNOwest TEKNOwest ustamızın açtığı şu konuya göz atabilirseniz, screen mirroring yöntemiyle videoyu açan bir başka cihazınızdan TV' ye görüntü yansıtarak sanırım içeriği izleyebilirsiniz;

Konuda bahsi geçen Web video caster uygulamasının apple için linki;
Çok teşekkür ederim, HDMI ile yansıtma yapıyordum ama eğer dediğiniz gibi AirPlay benzeri bir uygulama işimi görecekse çok memnun olurum. Apple cihazları ile TV modelleri arasında Apple TV olmadan pek sağlıklı iletişim kurulamıyor diye hiç uygulama araştırmamıştım. Bahsettiğiniz uygulamayı deneyeceğim, umarım sonuç alırım

Düz smart TV tarayıcısı dan fazla bir beklentiniz olmasın.
Extra TV-Box alıp kullanmak en güzeli.
Çoğu ihtiyacımı karşılıyor şu an dün yaşadığım problem dışında bir sorunla karşılaşmadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri