HiSense

F Çevrimdışı

furkan1907 

Yeni Üye
2 Mar 2022
47
27
Hiçbir şekilde açılmıyorsa YouTube ve Netflix ile lisans anlaşmaları bitmiş olabilir.Bazen belli bir süreliğine anlaşılıyor diye biliyorum.Youtubeda sadece bazı videolar açılmıyorsa YouTube girip ayarlardan sıfırlayıp bir de öyle denemenizi öneririm
Netflix için de sıfırlayıp öyle deneyin olmazsa xiaomi veya onun muadili bir tv box alabilirsiniz

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Hiç bir şekilde açılmıyor hocam. Ben biraz araştırdım eğer hala ustam buradaysa bana yazılım yapma imkanı var mı? Şu konuda bahsetmiş kendileri Tek çare o gözüküyor çünkü başka internet ile denedim 2 defa sıfırladım ve hatta usb ile full yazılım bile kurdum orijinal olarak ancak sonuç hep hüsran sadece netflix olsa başka bir şeye gerek yok
Link: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-tv-yazilim-yukleme-ve-netflix-sorunu-uhd-48inc.3509/
D Daidalos
By_Trol By_Trol
Yazılım sadece YouTube için
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

B Çevrimdışı

brtg1907

Yeni Üye
5 Ara 2022
3
Yazılım sadece YouTube için
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Thanks

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Hızlı geri dönüş için çok teşekkür ederim. Peki Netflixi açabilir miyiz bu attığınız ile? Bende YouTube ve Netflix var Youtube a giriyorum videolar gozukuyor ancak videoyu actigimda oynatmiyor
Netflix de kumandadan tusa bastigimda veya netflixin ustune bastigimda cihaz kilitleniyor usta.
Mb96 Anakart donanımsal olarak yetersiz kaldı bahsedilen uygulamalar günümüz teknolojisinde kendilerini güncelledikçe daha çok yer kaplamaya başladılar anakartta işlemci,ram vs yetersiz kaldı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt