Vestel tv kendi kendine kapanma sorunu

Z Çevrimdışı

zelismail

Yeni Üye
16 Ocak 2021
21
35
Selamlar İşi ustasına bırak demişler VESTEL 4K3DSMART48UA9300 modeli kullanıyorum tv normalde aorunsuz kullanıyorum ama wifi yi görünce kendi kendine kapanıyor açılıyor tekrar wifi yi görünce aynı işlem sürüp gidiyor wifi yi devre dışı yapınca sorun olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Z Çevrimdışı

zelismail

Yeni Üye
16 Ocak 2021
21
35
Malesef tam 2 yıl oldu garantisi biteli 2019 ocak da bitti Peki bunun için uygun olabilecek bi servis varmı tavsiye edebileceginiz nasıl bi yol izlemeliyim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Malesef tam 1 yıl oldu garantisi biteli 2019 ocak da bitti Peki bunun için uygun olabilecek bi servis varmı tavsiye edebileceginiz nasıl bi yol izlemeliyim
Yetkili servisel yapılan işleme bir yıl garanti verir mantıklı bir yaklaşım olur. Yada varsa tandik biri sökün arka kapağını sağ alt köşede wifi ksrti ve kablosu vardır çıkarın onu TV işi ile uğraşan ustalara götürerek bundan var mı diye sorun çünkü vestelde benim bildiğim 8 tıp kablo ve wifi chipset mevcut

Z Çevrimdışı

zelismail

Yeni Üye
16 Ocak 2021
21
35
Tavsiyeniz üzerine burda bi tv tamircisi ile konuştum bi yazılım deniyelim düzelebilir dedi olmaz ise ana kart degişecek dedi ama
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Siz bi yazılım yollasanız ben bi denesem olurmu aceba

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

zelismail

Yeni Üye
16 Ocak 2021
21
35
Yardımcı olsanız çok makbule geçecek bi yazılım yollasanız da ben bi denesem

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri