Vestel tv 49 UA 9600 yazılım hakkında

H Çevrimdışı

HAKAN41

Yeni Üye
20 Ara 2018
4
60
Merhaba, ben İzmitten Hakan yeni üye oldum, bütün arkadaşlara selam ederim.
Bende vestel 49 ua 9600 model bir televizyonum var.
Ana kart mb 100 Şuanki yazılımı V.0.1.34.25---Uygulama sürümü-V.0.1.28.0
Televizyonumda ara ara renk kararıyor sonra renk normala dönüyor bunun yazılımla ilgisi varmıdır ?
Televizyonun garantisi devam ediyor, en son yazılımı yükleteyimmi , en son yazılımı yükletirsem görüntüsünde bir değişiklik olurmu ( netlik anlamında )
Şuanki en son yazılım nedir , servisine söyleyim onu yüklesin.
Şimdiden teşekkür ederim . Saygılarımla.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba, ben İzmitten Hakan yeni üye oldum, bütün arkadaşlara selam ederim.
Bende vestel 49 ua 9600 model bir televizyonum var.
Ana kart mb 100 Şuanki yazılımı V.0.1.34.25---Uygulama sürümü-V.0.1.28.0
Televizyonumda ara ara renk kararıyor sonra renk normala dönüyor bunun yazılımla ilgisi varmıdır ?
Televizyonun garantisi devam ediyor, en son yazılımı yükleteyimmi , en son yazılımı yükletirsem görüntüsünde bir değişiklik olurmu ( netlik anlamında )
Şuanki en son yazılım nedir , servisine söyleyim onu yüklesin.
Şimdiden teşekkür ederim . Saygılarımla.

Selamlar kardeşim; Hoşgeldin aramıza :ok

MB100 için en güncel yazılım 2.15.14 dür, 2.7.0.0 da olabilir hangisini isterseniz.

Yükletmenizi tavsiye ederim zira görüntüde oldukça değişiklik fark edersiniz. Lakin servis muhtemelen hazırlıksız gelecek ve size ''Aaaabi gerek yok orijinali bozma en güzel sürüm bu zaten'' vs vs diyecektir. Aslında kendiniz yüklerseniz mevcut yaşadığınız sorunun ortadan kalkıp kalkmayacağını da görebilirsiniz lakin servise de bırakabilirsiniz işi. Nasıl isterseniz yani :ok

Eğer servis yüklesin istiyorsanız önceden en az 3 kere ofise hatırlatın lütfen ekibin yazılım ile gelmesini :ok

Geri
Üst Alt