MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
edit yapıldı
Qui yeni ailesi 5 serisi yazılımı eklendi, yazılım versiyonu 4 ile başlıyorsa 4 devamlı core yazılımı kullanılmalı
5 serisi yazılım la başlıyorsa 5devamlı core yazılımı yüklemeli.
yazılımlar karıştırılmasın denenmesin test edilemdi. dönüşü olmayan sorunlar doğabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
4 ile ya da 5 ile başlayan nedir, neresidir ? bu F fikoloji ne yapmak, nereye varmak istemektedir ? =D
Hahahaha,aslında bildiğini düşünüyorum ama ben yine de cevap vereyim ...
Yukarıdaki resimlerde görünen yazılım numarasıdır, yani resimde üstte V4.35.19 gibi ile başlayan numara ...
Bak sakın sazan gibi atladı demeyesin :haha1

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
teraspy teraspy tam olarak izah etmiş ve ilk sayfada 4 nasıldır 5 nasıldır izah ettim
Çoğu şey eksik çalışacaktır . Can sıktığı için yinee 62.35 e geri dönersin ?
uyumsuz olduğu belirtilen yazılımı göz göre göre yüklemem zaten.

çok şey istemedik be Vestel !!! azcık netlik, azcık canlılık, azcık keskinlik...

cacık macık gibi oldu ama olsundu olurdu ha Vestel ??? =D

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bende ki sürüm en günceli sanırım v5.7.3.2. Linkteki v5.7.3.0. Doğru mudur hocam?
Qui menü henüz elime gelmedi yazılımı yükliyemedim.
dediğin gibi seninki v5.7.3.2, benim yüklediğime hep vestel ayıcı nokta koyardı bu sefer koymamış v5.7.3.0 da olabilir v5.7.30.0 da olabilir bazen vestel etkisiz elaman olduğu için sondaki 0 siliyor bunu daha önceki yazılımlarda gördük.
dersenki deneyim, o zaman şöyle birşey yap
tv yedğini al, aldığın yedeği kaybetme ve yedeklendiğinden emin ol sonra yazılımı dene sizinkinden düşükse yedeğini yükler yine devam edersin

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Qui menü henüz elime gelmedi yazılımı yükliyemedim.
dediğin gibi seninki v5.7.3.2, benim yüklediğime hep vestel ayıcı nokta koyardı bu sefer koymamış v5.7.3.0 da olabilir v5.7.30.0 da olabilir bazen vestel etkisiz elaman olduğu için sondaki 0 siliyor bunu daha önceki yazılımlarda gördük.
dersenki deneyim, o zaman şöyle birşey yap
tv yedğini al, aldığın yedeği kaybetme ve yedeklendiğinden emin ol sonra yazılımı dene sizinkinden düşükse yedeğini yükler yine devam edersin

Bu linkteki şekilde yedek alınca 2 mb'lık küçücük bir dosya atıyor usb'ye. Sanırım bunda ayarlar ve kanal listesi vardır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu linkteki şekilde yedek alınca 2 mb'lık küçücük bir dosya atıyor usb'ye. Sanırım bunda ayarlar ve kanal listesi vardır.
Valla yedekleme yapmadığım için yalan olmasın teraspy bu konuda uzman onun yorumunu bekle
Otel menüden alınan yedekleme tv firmware(yazılım diyeyim) yedeği değildir,ama önceki kullandığın ve kendine göre ayarladığın ses şiddetinden tut kanal ayarlarına,renk ayarlarına kadar olan yedeklemedir,güvenle kullanabilirsin apollonx,bu yedeklemeyi firmware ile karıştırmıyalım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt