211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D Çevrimdışı

dodurga888

Yeni Üye
16 Kas 2017
17
iyi günler nexon 43nx700 full hd smart tv mb211 v.3.19.4.2 bunun üzerine yeni yazılım varmıdır.

M Çevrimdışı

metnar

Yeni Üye
16 Mar 2018
30
deniyen yukleyen varmı V3.19.17.0 yazılımları nasıl varmı bi degişiklik

bugün itibariyle yükledim. Menüler bir nebze değişmiş ve daha akıcı hale gelmiş. İlk gözüme çarpan bu oldu...
Ek olarak şu IPTV işini nasıl kuracağım? Bana anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bugün itibariyle yükledim. Menüler bir nebze değişmiş ve daha akıcı hale gelmiş. İlk gözüme çarpan bu oldu...
Ek olarak şu IPTV işini nasıl kuracağım? Bana anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
selam hoş geldiniz
2 şekilde ileyebilirsin; ss iptv ve ottplayer. bendeki tvde ssiptvde durdurma ilerletme çıkmıyor ama arkadaşlarda çıkıyor demişlerdi. o nedenle ben ottplayer kullanıyorum. smartta wevd yada app store vardır. bunun içinden ssiptv veya ott player bulabilirsin.

M Çevrimdışı

metnar

Yeni Üye
16 Mar 2018
30
selam hoş geldiniz
2 şekilde ileyebilirsin; ss iptv ve ottplayer. bendeki tvde ssiptvde durdurma ilerletme çıkmıyor ama arkadaşlarda çıkıyor demişlerdi. o nedenle ben ottplayer kullanıyorum. smartta wevd yada app store vardır. bunun içinden ssiptv veya ott player bulabilirsin.

Teşekkürler hocam, yalnız yeni yazılımda 1 adet bug buldum. Toshiba TV de ses aç kapat fonksiyonu geç cevap veriyor. Tuşa bastıktan yaklaşık 3 sn. sonra işlev yapıyor. Bunu gidermenin yolu varmı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler hocam, yalnız yeni yazılımda 1 adet bug buldum. Toshiba TV de ses aç kapat fonksiyonu geç cevap veriyor. Tuşa bastıktan yaklaşık 3 sn. sonra işlev yapıyor. Bunu gidermenin yolu varmı?
Bilemiyorum benimki 1 sn yede alıyor. Kumandanın o tuşu geç işliyor da olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt