Önemli Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası...

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
komut listesi nedir deneme yaptiniz mi?Ayrica kod aramayi hex editör üzerinde mi yapiyorsunuz?

Deneme fırsatım olmadı malesef. Ama Alexa uygulaması ve ayarlarda Alexa seçenekleri belirdi. Uygulama açılıyor ve Amazon hesabı istiyor. Çalışacaktır diye düşünüyorum.

Direkt eski usül, tek tek deneyerek bakıyorum bunlara. Forumda anlatım yaptığım her şeyi de bu şekilde buldum.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dosya güncellenmiştir ,teşekkürler ramchomania :ok
*DolbyVision eklendi

foruma36.png

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Dosya güncellenmiştir ,teşekkürler ramchomania :ok
*DolbyVision eklendi

foruma36.png
hocam hayırlı akşamlar .?

epey uzak kaldım malum garantide bitince ,lazımlıları açtım bıraktım kaldı öyle.

soracağım hangileri bizim 47pf9090 da işliyor? YouTube da gitti artık biliyorsunuz yerine bişi koyabilsek bari Dailymotion , izlesene falan.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eeee,artık iyice dinlenme zamanım gelmiş ,görmedim ben onu :hihi

hocam hayırlı akşamlar .?

epey uzak kaldım malum garantide bitince ,lazımlıları açtım bıraktım kaldı öyle.

soracağım hangileri bizim 47pf9090 da işliyor? YouTube da gitti artık biliyorsunuz yerine bişi koyabilsek bari Dailymotion , izlesene falan.
İyi akşamlar mert, bizim tv ile alakalı bir şey yok :) ,dışardan usb ile kontrol edebilirsin linkleri :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
dailymotion calisiyor mu eger calisiyor ise youtube yerine onun linkini önerebiliriz,insanlar sadece video bakmak istiyor.Tarayiciya yazmalari yeterli normalde

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt