Önemli Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
hosbulduk hosbulduk mb180e şasi için profil imajı alamıyorum bunun başka bir yolu var mı
Anlaşılan hiç takip edilmemişiz ,defalarca yazdım bu konuda,"mb18x kartlardan profiller ALINMIYOR" diye mübarek ,en azından biz alamıyoruz :) ,zaten alınsa bunu ilk duyan tavsiyeforumu olurdu ama dur önce kendi web sitemde yayınlarım sonra tavsiyeforumunda yoksa tersi mi olurdu bilmiyorum. :ok

E Çevrimdışı

emre9229 

Yeni Üye
22 Mar 2020
33
36
Problem edid dosyasinda degil,dosya tv ye ne usb ile ne de ftp ile yüklenebiliyor, daha dogrusu yükleniyor ama tv kaydetmiyor.Sitede ki dosya yefe78 yefe78 mb130 icin paylasmis ,dosyayi deltacast ile acip kontrol etmek veya düzeltmek mümkün degil.Emin olmamakla birlikte yüklenen dosya bir sekilde diger panel dosyalari ile tekrar eski haline döndürülüyor olabilir.Bu arada mb120 deki paneller edid dosyasina göre gercek 4k cözünürlüge sahip degil görünüyor, UHD 3840x2160 cözünürlüge sahipler,Gercek 4k cözünürlügü 4096x2160 pixel,belki asil problem bundan kaynaklaniyorda olabilir.
Bu dosya sayesinde 58UHL960 televizyonumda, 1080p olan çözünürlük tekrar normale döndü.
Sanırım yaynlış sip doyası yüklediğim için çözünürlük düştü.
Bu dosya sayesinde markette olmayan bir uygulama da kullanılabilir hale geldi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri