Vestel smart tvye telefondan video yansıtma

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Google playde Kaç tane program denedim hepsi boş çıktı telefonun orjinalinde varsa Smart Viev ordan buluyor tv yi yansıtıyorsun ben gene araştırayım sana kardeşim. :ok

P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
mb110 da miracast kullaniyorum memnunum.
Ek cihaz alınıp onun üzerinden yansıtılıyor değil mi onda
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Google playde Kaç tane program denedim hepsi boş çıktı telefonun orjinalinde varsa Smart Viev ordan buluyor tv yi yansıtıyorsun ben gene araştırayım sana kardeşim. :ok
Hocam telefonun orjinali dediğiniz kısmı tam anlamadım ama bulursanız bilgilendirirseniz sevinirim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tvde kaynaklardan wirelessdisplay özelligine gecin,sonra telefonda miracast i calistirin connect e tikladiktan sonra ,otomatik olarak wifi üzerinden tv nizi buluyor program.baglana tikladiktan sonra telefonunuzun görüntüsü tv ye aktariliyor.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Televizyonda Wireless Display seçeneği kaynaktan gözüküyorsa, telefonunuzda da "Screen Mirroring", "Ekran Yansıtma" özellikler mevcutsa (ki bunlar donanımsal desteklerdir. Donanımsal desteği yoksa telefonunuzun sadece google play'den yazılım indirmeyle çözemezsiniz bu işlemi) görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ek cihaz alınıp onun üzerinden yansıtılıyor değil mi onda
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam telefonun orjinali dediğiniz kısmı tam anlamadım ama bulursanız bilgilendirirseniz sevinirim
Üst menüden aşağı sürekleyin telefonu Smart viev varmı orda yada ekran yansıtma gibi yazan bişey

P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
Web Video Caster Premium apk :ok
[/QUOTE
Onuda denedim dlna üzerinden bağlanıyor fakat videoyu kontrol edemiyorum altyazı eklenmiyor tv bu özellikleri desteklemiyor diyor anlaşılan tvde özellikler yetersiz bu yüzden video yansıtma işi zor gibi

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Ne kullanırsanız kullanın ekrana yansıtmada kare atlar gibi takılarak oynatıyor.
Sanki normalde 35 kare göstermesi gerekirken 25 kare gösterir gibi bilmem anlatabildimmi.

P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
Televizyonda Wireless Display seçeneği kaynaktan gözüküyorsa, telefonunuzda da "Screen Mirroring", "Ekran Yansıtma" özellikler mevcutsa (ki bunlar donanımsal desteklerdir. Donanımsal desteği yoksa telefonunuzun sadece google play'den yazılım indirmeyle çözemezsiniz bu işlemi) görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.
Telefon destekliyor ama video oynatması yukarıda dediğim gibi yine de cevabınız için teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt