Vestel Smart tv (mb97) de smart menuden uygulama silmek mumkun mu

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
Arkadaşlar, mb97 anakarta sahip tv nin smart tv uygulamalarını toolbox vb. Programla pasif hale getirebilir miyim yada tamamen silebilir miyim, gereksiz bir sürü uygulama var. Yanı netflixi aktif yapmak için yapılan işlemdin tersini yapsak uygulamarı kaldırabilir miyiz. Bu arada netflixi aktif hale aktif hale getirdikten sonra tekrar kaldırmak istedim ama oda olmadı.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Açılıp kapatılabilenler

profil80ec69facf3a3760.jpg

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
Açılıp kapatılabilenler

profil80ec69facf3a3760.jpg
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ancak bu nenüden yapılacak işlem adımlarını da anlatabilir misiniz. Örneğin daha önce true yaparak aktif yaptığım Netfilix'i tekrar false yaparak işlem yaptım ama Netfilix hala duruyor menü de ve çalışıyor. Bu göndermiş olduğunuz tablodaki uygulamaları nasıl silebiliriz.

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ancak bu nenüden yapılacak işlem adımlarını da anlatabilir misiniz. Örneğin daha önce true yaparak aktif yaptığım Netfilix'i tekrar false yaparak işlem yaptım ama Netfilix hala duruyor menü de ve çalışıyor. Bu göndermiş olduğunuz tablodaki uygulamaları nasıl silebiliriz.
Sonrasında televizyonu fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Rica ederim. Resimdeki işlemleri de yapın.

17c448247c4ef21a9.jpg

2a0beeea06ea987a5.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt