Vestel Sesli Komut Özellikli Kumanda

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Servis kurulumda satmaya çalıştı, bırakın sesli kumanda yollamayı mevcut kumanda sağlıklı çalışmıyor diye servise ve merkeze başvurdum, kılı kırk yardılar video istediler, onu bile doğru düzgun incelememişler, doğru düzgün çalışmayan kumandayı sağlam olarak değerlendirip garantiden değişmeyip kumanda satmaya kalktılar.

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Tv android ise kumanda veriyorlar.
İlk aldığımda WhatsApp destek hattından iletmiştim satın almanız gerekiyor dediler. Şimdi bir de sitesinden ileteyim dedim.

Yine aynı şey dediler. :(

Screenshot-2022-06-21-154225.png

Screenshot-2022-06-21-154244.png

Verdikleri hiç oldu mu ki By_Trol By_Trol?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İlk aldığımda WhatsApp destek hattından iletmiştim satın almanız gerekiyor dediler. Şimdi bir de sitesinden ileteyim dedim.

Yine aynı şey dediler. :(

Screenshot-2022-06-21-154225.png

Screenshot-2022-06-21-154244.png

Verdikleri hiç oldu mu ki By_Trol By_Trol?
Vermezler 32 lik küçük ekran almışın 50-65 lik alsan güzellik yaparlardı :hihi

Vestel deki mantık 32 lik almış ne kumandası gitsin servisten alsın.

Müşteri memnuniyeti sonradan verdiklerinde 40 inç üzerine ücretsiz verebilrler belki inç sınırı vardır

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Neyse, Android olduğundan Google Home uygulaması ile oluyor zaten de yaptıkları şey çok saçma.
Birde kutuların üzerine kocaman sesli komut özelliği yazmışlar alıyorsun,

Evet o özellik var TV destekliyor yrı almalısınız bir ara smart wifi TV satıyorlardı,

TV yi alan servisten Vestel usb wireles dongle almalıydı özellik var x parçayı satın al..

Kutu üzerinde sesli komut özelliği yazıyor aslında THH şikayet edip yanıltıcı bilgi vs.

Diye kumanda ücretsiz alınabilir 2 dk e-devlete gir bir şikayet yaaz sanşını dene istersen

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Ben 55 inç televizyonum için geçen sene talep etmiş almıştım. Servis evime kadar getirmişti. Ama bende de satın alın ayağına yatmislardi. Bende alanların örneklerini şikayet var sitede olanları anlattım. İllaki internet ortamında şikayet mi etmeliyiz dediğimde hemen müşteri memnuniyeti açısından vereceklerini söylemişlerdi. Yani biraz cazgır olan kazanıyor gibi.

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Birde kutuların üzerine kocaman sesli komut özelliği yazmışlar alıyorsun,

Evet o özellik var TV destekliyor yrı almalısınız bir ara smart wifi TV satıyorlardı,

TV yi alan servisten Vestel usb wireles dongle almalıydı özellik var x parçayı satın al..

Kutu üzerinde sesli komut özelliği yazıyor aslında THH şikayet edip yanıltıcı bilgi vs.

Diye kumanda ücretsiz alınabilir 2 dk e-devlete gir bir şikayet yaaz sanşını dene istersen

Deneyeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri