Vestel Şehzade Çay Makinesi A101 de 199 TL

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Vestel Şehzade Çay Makinesi A101 online alışveriş sitesinde 199 TL den satışta. Perşembe günüde mağazalarda olacakmış ?

20242322_r1.png

Demlik Kapasitesi (lt): 0,8 lt
Sıcak Tutma Özelliği: Var
Su Isıtıcı Kapasitesi: 1,5 lt
Gizli Resistans: Var
Güç (W): 1800 W
İkili Isıtma Sistemi: Var
360 Derece Dönebilen Kablosuz Kullanım: Var
Susuz Çalışma Emniyeti: Var
Su Isıtıcı Malzemesi: Inox
Demlik Malzemesi: Inox
Çay Süzgeci Malzemesi: Paslanmaz Çelik

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İsmide afilliymiş
Valla bence güzel fırsat , internette görüyorum Awox , sinbo , Sunny tarzı 100 - 150 tl arası satılan çay makineleri var , alanların yorumlarına bakıyorum kimi alttan damlatıyo yazmış , kimi ışığı yanmıyo yazmış , kimi komple çalışmıyor yazmış , hiç biride muhattap bulamamış ? macera aramaktansa Vestel garantisinde 199 TL'ye almak daha mantıklı.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Valla bence güzel fırsat , internette görüyorum Awox , sinbo , Sunny tarzı 100 - 150 tl arası satılan çay makineleri var , alanların yorumlarına bakıyorum kimi alttan damlatıyo yazmış , kimi ışığı yanmıyo yazmış , kimi komple çalışmıyor yazmış , hiç biride muhattap bulamamış ? macera aramaktansa Vestel garantisinde 199 TL'ye almak daha mantıklı.
Al bi porselen demlik demle aslında. Bu çaycılardan çıkan çaylar bi garip oluyor ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Garanti dışında da bir avantajı var gibi durmuyor.

F fikoloji nasıl bir üründür? :kas

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
sinbonunun odayı buhar ile nemlendiren bir makinasını almıştım 1 yıl sonra her tarafından su akıttı dandik bir marka ama ben vestelede güvenmiyorum çinde ucuz bir üreticiye yaptırıyordur.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Garanti dışında da bir avantajı var gibi durmuyor.

F fikoloji nasıl bir üründür? :kas
Ben tarz olarak böyle şeyleri sevmiyorum, evde keetle bile yoktur çünkü elektirik canavarıdır, pek göze hitap eden bi ürün değil, arızalandımı servise bırakıyorsun, servis genel merkeze kargo ile gönderiyor, genelde direk değişim oluyor, genel kullanıcıya mantıklı olabilir ama ben ani su ısıtan hiç birşeyi sevmiyorum, ne suda nede demlikte tat bırakıyor :)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
ben fakir aldım fena değil fakat semaverdeki çayın tadını hiç biri vermiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

vestelin küçük ev aletleri türkiyedemi üretiliyor yoksa çindemi ürettililiyor.bence önce bunu bilmek lazım.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39

Linkteki üründen almak istiyorum ama Türkiyede satılmıyor. Bardağınızı altına koyup ister cep telefonundan ister dokunmatik panelinden istediğiniz sıcaklıkta sessiz bir şekilde ve anında suyunuzu alıyorsunuz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
ben fakir aldım fena değil fakat semaverdeki çayın tadını hiç biri vermiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

vestelin küçük ev aletleri türkiyedemi üretiliyor yoksa çindemi ürettililiyor.bence önce bunu bilmek lazım.
Çin'de üretiliyor , Vestel alınmasının tek avantajı servis , bu tür ürünlerin arızasında genelde yenisini veriyor. Piyasada 100 - 150 tl arası Awox - Sinbo - Premier tarzı çaycılar bozuldumu servis , mervis hikaye ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri