vestel satalite 40fb5050 tv çalışiyor logo gelip gelip gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
beğen butonuna bastığında aktif olur yazılım linki
elinize yüreğinize sağlık uzun bir uğraş sonucu nihayet yazılım aldı türksat kanaları yükledim sıralaması yaptım burası tamam ama müşteri geldi hotbirt uydusu kanaları yüklememi istedi tv fabrika ayarlara dünmeden dayzek ayarlarına girilirmi acaba?ben uğraştım yapamadım kanaları silmeden dayzeg ayarı nerden seçilir uğraştım başaramadım yoksa yine ilk kurulumdanmı yapılması lazım yardımcı olurmusunuz

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
elinize yüreğinize sağlık uzun bir uğraş sonucu nihayet yazılım aldı türksat kanaları yükledim sıralaması yaptım burası tamam ama müşteri geldi hotbirt uydusu kanaları yüklememi istedi tv fabrika ayarlara dünmeden dayzek ayarlarına girilirmi acaba?ben uğraştım yapamadım kanaları silmeden dayzeg ayarı nerden seçilir uğraştım başaramadım yoksa yine ilk kurulumdanmı yapılması lazım yardımcı olurmusunuz
ilk kurulum yapmanız lazım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Merhaba ustam yazılıma benim de ihtiyacım var rica etsem bana da gönderebilirmisiniz size zahmet

S Çevrimdışı

Serkan4670

Yeni Üye
22 Ağu 2022
1
34
Selam dostlar SATELLITE 40FB5050 40" LED TV elimde bu ürün var sitedeki bütün yazılımları denedim hiç bir şekilde kurmadi sorun nedir acaba

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri