VESTEL "Menü+4725" Neler anlatıyor...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Ustacım geçmiş yıllarda forumlardan baka baka JTAG nasıl uygulanır çözmüştüm, uydu alıcıların çöken sistemerine uygulamıştım çok da başarılı çalışıyordu lakin nedense şu uydu-Yazılım vs işleri hiç bir zaman beni çok cezbetmedi. Üstüne düşmedim unuttum gitti sonra :kiskis

Senin yazıyı okurken JTAG görünce aklıma geldi yazayım dedim.

Emek vermişsin ellerin dert görmesin :ok
Sevgili adem ,( A Ado ) ,seni diğer forumlarda "yazılımcı" olarak biliyor ve görüyorlar,bunu da oscam için tartar10 o foruma girmem için k.adı ve şifresini verince gördüm ,orada "tavsiye forumda adem var,o yazılımcıdır" demişler,yav yazılımcı yanı başımızdaymış da haberimiz yokmuş iyimi,huuuu ,şu vestel tvnin kaynak kodlarını ver bari :bye:haha1

NOT:
Konu üstte çıksın diye yazdım,ama orada okuduklarım gerçekti :sirit

M Çevrimdışı

metinorhun3

Yeni Üye
25 Ocak 2021
6
34
C= SVN, bunu nasıl anlatacağımı bilemedim,neyle alakalı olduğunu çıkaramadım,tv ana programı derlemesi olabilir.(aurora)

Hocam

SVN: Subversion isimli kaynak kod kontrol sisteminin kısaltmasıdır. Bu tarz sistemler program kaynak kodları üzerinde yapılan değişikliklerin kaydını tutmak için kullanılır. Kodda değişiklikler sisteme kaydedilir ve her değişiklik yapıldığında revizyon numarası denilen numara artarak ilerler.

Benim tahminim de yazılımın kaynak kodu SVN sisteminde saklanıyor. Oradaki numara da derlemeyi yaparken kullanılan kodun o andaki revizyon numarası.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Hocam

SVN: Subversion isimli kaynak kod kontrol sisteminin kısaltmasıdır. Bu tarz sistemler program kaynak kodları üzerinde yapılan değişikliklerin kaydını tutmak için kullanılır. Kodda değişiklikler sisteme kaydedilir ve her değişiklik yapıldığında revizyon numarası denilen numara artarak ilerler.

Benim tahminim de yazılımın kaynak kodu SVN sisteminde saklanıyor. Oradaki numara da derlemeyi yaparken kullanılan kodun o andaki revizyon numarası.
Aynen düzenledim sayende ,teşekkür ederim :ok

Geri
Üst Alt