Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

feridun

Yeni Üye
21 Tem 2021
2
34
merhaba, hi level 55uhl900 smart uydu alıcılı tv yanlış yazılımdan sonra hiç açılmıyor. SERİ NO: 7747058 700571 anakart mb120 lütfen yardımcı olur musunuz ?

F Çevrimdışı

feridun

Yeni Üye
21 Tem 2021
2
34
teşekkür ederim, hemen deniyorum ve
-fişi çekiyorum,
-dizini fat32li flasha klasor oluşturmadan atıyorum.
-flashı takıp OK tuşu basılı olacak şekilde fişi takıyorum. ışık yanıp sonmeye başlayınca OK'tan parmağımı kaldırıp bekliyorum.
yanlış bir adım var mı acaba? ona göre yapayım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

OK tuşu ile yüklenecek
gün gece yabancı forumlarda bile mb120 için aramalar yaptım makaleler okudum. hiç biri bu sorun için işe yaramamıştı.
şuan flashladım ve ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM . vallahi bu kadar hızlı yanıt ve çözüm beklemiyordum :)
tekrardan teşekkürler :ok

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
teşekkür ederim, hemen deniyorum ve
-fişi çekiyorum,
-dizini fat32li flasha klasor oluşturmadan atıyorum.
-flashı takıp OK tuşu basılı olacak şekilde fişi takıyorum. ışık yanıp sonmeye başlayınca OK'tan parmağımı kaldırıp bekliyorum.
yanlış bir adım var mı acaba? ona göre yapayım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

gün gece yabancı forumlarda bile mb120 için aramalar yaptım makaleler okudum. hiç biri bu sorun için işe yaramamıştı.
şuan flashladım ve ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM . vallahi bu kadar hızlı yanıt ve çözüm beklemiyordum :)
tekrardan teşekkürler :ok
Rica ederim.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
16269417664076882376892645953339.jpg

43u9401 model tvnin stand-by ışığı fişi takınca yanıp sönmeye başlıyor, ışık sönünce de görüntü gelmiyor. Yazılım yüklemek bu sorunu çözer mi? Oluyorsa, hangi versiyonu yüklemem gerekiyor? Mb130s anakart mevcut, yanlış değilsem.

G Çevrimdışı

göktel

Yeni Üye
19 Tem 2021
4
54
Panel profili
Kurulum yöntemi
Vermiş olduğunuz panel yazılımı indirdim yükledim sorunum düzeldi. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.
Benim televizyonum Vestel marka fakat açılırken SEG yazarak açılıyor bunu düzeltebilecek bir yazılım var mı elinizde
İyi günler dilerim.

K Çevrimdışı

Kaptankaan06

Yeni Üye
23 Tem 2021
9
37
Merhabalar arkadaşlar vestel 49ub8300 marka televizyonum bugün açılmadı, prize fişini takınca kırmızı ışık yanıp sönüyor fakat açılmıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

IMG_20210723_100910.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Vermiş olduğunuz panel yazılımı indirdim yükledim sorunum düzeldi. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.
Benim televizyonum Vestel marka fakat açılırken SEG yazarak açılıyor bunu düzeltebilecek bir yazılım var mı elinizde
İyi günler dilerim.
Tv kaç inç?

K Çevrimdışı

Kaptankaan06

Yeni Üye
23 Tem 2021
9
37
Merhabalar arkadaşlar vestel 49ub8300 marka televizyonum bugün açılmadı, prize fişini takınca kırmızı ışık yanıp sönüyor fakat açılmıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

IMG_20210723_100910.jpg
Arkadaşlar yanlış bir yere mi yazdım kimse cevap vermeyince şüpheye düştüm. Bu tvnin yazılımı hakkında bana yardım edebilecek kimse yok mu ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
İyi günler dilerim.
Logo yazılım link

Linkteki logo yazılımını zipten çıkartın.
Fat32 formatında biçimlendirilmiş boş bir flash belleğe kopyalayın.
Flas belleği tv nin usb giriş portuna takın
Tv yi çalıştırın.
Görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde Usb operations satırına inip kumanda üzerinden OK Tuşlayın yazılım yüklenecektir.
Tv yi kumanda ile kapatıp 10-15 Saniye sonra tekrar çalıştırın tv yeni logo ile çalışacaktır.
Yeni logo ile açılmazsa tv yi ilk kuruluma dönderin.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Arkadaşlar yanlış bir yere mi yazdım kimse cevap vermeyince şüpheye düştüm. Bu tvnin yazılımı hakkında bana yardım edebilecek kimse yok mu ?
Linkte yazılım isteyin telefon ile online oldum kota az şu an için yazılım veremiyorum. TEKNOwest TEKNOwest veya F fikoloji usta yardımcı olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt