Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
Hocam merhaba. Vestel 43 ud8200 normal tv uzerinden guncelleme yaptiktan sonra wireless display ekran yansitmada video oynatirken donma yapmaya basladi. Bu guncelleme nasil geri aliyoruz. Ilk kurulumla olmuyor herhalde ayni kaldi yazilim surumu.
Yazılim yükseltme V.5.35.2.0
Uygulama sürumu V.4.12.0.0
F fikoloji
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20210514_112248.jpg

Eski yazılım sürümüne geri dönün.
By_Trol By_Trol hocam eski yazilima nasil donuyoruz?

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Hocam merhaba. Vestel 43 ud8200 normal tv uzerinden guncelleme yaptiktan sonra wireless display ekran yansitmada video oynatirken donma yapmaya basladi. Bu guncelleme nasil geri aliyoruz. Ilk kurulumla olmuyor herhalde ayni kaldi yazilim surumu.
F fikoloji

20210514_112248.jpg

Linki inceleyin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
F fikoloji

20210514_112248.jpg

Yüklemeye karar verdiğiniz yazılım açıklamadaki gibi yüklenecek.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
Hocam linki inceledim. Yukleme kismini da kavradim bilgisayardan anliyorum zaten. bu anakart mb 130 sanirim. Fakat bu sürumun bir onceki hangisidir. Yani v.5.35 onceki surumu v.4... olan mi sıralamayi goremedim?

Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Uugulama surumu ekranda v.4.12... diyor. Bunu yuklesem fabrika surumu bu mu. Yani ilk fabrika surumunu ariyorum .
Tesekkurler iyi bayramlar bu arada.

By_Trol By_Trol
F fikoloji

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Hocam linki inceledim. Yukleme kismini da kavradim bilgisayardan anliyorum zaten. bu anakart mb 130 sanirim. Fakat bu sürumun bir onceki hangisidir. Yani v.5.35 onceki surumu v.4... olan mi sıralamayi goremedim?
Şimdiki verdiğim linkte güncel yazan klasörde sizin tv de yüklü olanın daha üst veriyonu da var. Diger eski yazan klasörde de alt versiyonlar var. Güncel olanı yükleyip kontrol edin sorun devam ediyorsa eskilerden yükleyin eski için V.5.34 ile başlayabilirsiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

Uugulama surumu ekranda v.4.12... diyor. Bunu yuklesem fabrika surumu bu mu. Yani ilk fabrika surumunu ariyorum .
Tesekkurler iyi bayramlar bu arada.

By_Trol By_Trol
F fikoloji
Hayır son yadıklarımı yapın.

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44

Şimdiki verdiğim linkte güncel yazan klasörde sizin tv de yüklü olanın daha üst veriyonu da var. Diger eski yazan klasörde de alt versiyonlar var. Güncel olanı yükleyip kontrol edin sorun devam ediyorsa eskilerden yükleyin eski için V.5.34 ile başlayabilirsiniz.
By_Trol By_Trol hocam resimde eski sürumlerden en alttaki v.5.34 ile baslayan m130s yaziyor. 130 ile 130s fark ediyor mu bu gunceleme icin?

Screenshot_20210514-140809.png

H Çevrimdışı

Hakanozturk

Yeni Üye
21 Ara 2019
23
39
merhaba bende vestel smart 48FD7300 48 LED TV kodlu televizyon yazılımını paylaşırmısınız google play store yüklemem mümkünmü acaba

IMG_20210404_154833.jpg

C Çevrimdışı

Chao1907

Yeni Üye
20 Nis 2021
8
38

IMG_20210514_193244.jpg

Sevgili arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar olsun sorunumun yeri burası mi bilmiyorum forumda ama başka bir yerde bulamadım Vestel 50ud9400 TV var bende son güncelleme olan 5.35.4u yuklediktem sonra resmini de yüklediğim hatayı alıyorum evet desem de hayır desem de yine yine çıkıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt