Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
IMG_20210225_211523_967.jpg

internet bağlı yazdığı halde internet bağlantınızı kontrol edin diye uyarı veriyor. Ve youtube, netflix v.s. hiçbir uygulama çalışmıyor. Bu modele uygun son güncelleme dosyası yada kurulum dosyası hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler @Ado, F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_20210225_211523_967.jpg

internet bağlı yazdığı halde internet bağlantınızı kontrol edin diye uyarı veriyor. Ve youtube, netflix v.s. hiçbir uygulama çalışmıyor. Bu modele uygun son güncelleme dosyası yada kurulum dosyası hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler @Ado, F fikoloji
5.35.4 güncellemesi deneyebilirsiniz. Gerekirse ilk kurulum yapıp deneyin

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
5.35.4 güncellemesi deneyebilirsiniz. Gerekirse ilk kurulum yapıp deneyin
İki kez fabrika ayarlarına getirdimi olmadı. Hem normal menüden hemde 4725 ten resetledim ama yine aynı sorun. Modem kablo kontrol edildi. Ağ kısmında bağlı yazıyor ip alıyor fakat İnternete girmiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB130s QUI Toshiba V.5.35.4.0.zip
bizim anakart mb130t sıkıntı olmaz değil mi F fikoloji

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İki kez fabrika ayarlarına getirdimi olmadı. Hem normal menüden hemde 4725 ten resetledim ama yine aynı sorun. Modem kablo kontrol edildi. Ağ kısmında bağlı yazıyor ip alıyor fakat İnternete girmiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

MB130s QUI Toshiba V.5.35.4.0.zip
bizim anakart mb130t sıkıntı olmaz değil mi F fikoloji
Mb130t klasöründe kini deneyeceksin, birde telefonun inrernetinde bağlamayı denesene?

E Çevrimdışı

eren15935

Yeni Üye
15 Ocak 2020
43
43
Beyler selamlar. Mb110 anakartli vestele Netflix yüklerken cokertmis bir arkadaş. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba? Fabrika ayarına döndürmekle düzelir mi acaba?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Beyler selamlar. Mb110 anakartli vestele Netflix yüklerken cokertmis bir arkadaş. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba? Fabrika ayarına döndürmekle düzelir mi acaba?
Çökertilmiş tv çalışmıyor olacağı için fabrika ayarlarına dönderilemez. Tv nin arka kapağındaki barkod resmi ile full yazılım istenecek tv yazılımı alırsa çalışır. Garanti devam ediyorsa servisten destek alabilirsiniz.

E Çevrimdışı

erdemm_84

Yeni Üye
9 Nis 2020
11
40
merhaba iyi çalışmalar müşteri cihazı başka tamirciden getirdi ana kart arızalı diye iade etmiş,fişi taktığımda stand by ledi 6 ila 8 kez sayıyor öncelikle yazılım denemek istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkür ederim.

1c62fa08-170a-4228-aecb-25f6bf1953b1.jpg
6c89eac1-6543-4754-a852-269268b77e96.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
merhaba iyi çalışmalar müşteri cihazı başka tamirciden getirdi ana kart arızalı diye iade etmiş,fişi taktığımda stand by ledi 6 ila 8 kez sayıyor öncelikle yazılım denemek istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkür ederim.

1c62fa08-170a-4228-aecb-25f6bf1953b1.jpg
6c89eac1-6543-4754-a852-269268b77e96.jpg
Anakart arızalı işlemcide lehim temassızlığı var. Lehim tazelemesi yapılması lazım. Zaten resimde görünüyor işlemcinin soğutucusu sökülmüş müdahale edilmiş yazılım ile uğraşmayın.

G Çevrimdışı

gececini

Yeni Üye
26 Şub 2021
1
55
Değerli Üyemiz;
Gelişen teknolojiye yenik düşen MB9X anakartların yazılımlarını, Anakartlarınızın çökme riskinin son gelişmelerle daha da yükselmesi nedeniyle paylaşıma kapatmak zorunda kaldık. Şimdilik sadece MB97 ve MB98 yazılımlarını açık bırakıyorum, Bunun dışındaki 9X nesli için bundan böyle çekirdek yazılım paylaşımı yapılmayacaktır. Oluşabilecek olası mağduriyetleri öngörmemiz nedeniyle aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.
TF Yönetimi.

17MB90_MB91R1R2_MB92R3_MB95_MB95S_MB95M_FAZ3_V366y

Değerli Üyemiz;
Gelişen teknolojiye yenik düşen MB9X anakartların yazılımlarını, Anakartlarınızın çökme riskinin son gelişmelerle daha da yükselmesi nedeniyle paylaşıma kapatmak zorunda kaldık. Şimdilik sadece MB97 ve MB98 yazılımlarını açık bırakıyorum, Bunun dışındaki 9X nesli için bundan böyle çekirdek yazılım paylaşımı yapılmayacaktır. Oluşabilecek olası mağduriyetleri öngörmemiz nedeniyle aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.
TF Yönetimi.

17MB91 3.3.8.c Stabil sürüm

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB96 - MB91R3 - MB92R4 3.7.6.L

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB91R3_MB92R4_MB96_FAZ3_V376n

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB96_3.7.6.S

Değerli Üyemiz;
TF Yönetimi.

17MB97-98 güncelleme

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
üstadım SEG MARKA LE24SAT275-BPLUS MODEL 17MB82P anakartı olan bir tv var.
STDBY ışığı yanıp sönme şeklkinde açılmayan tv'ye anlatmış olduğunuz şekilde yazılım yüklemesini yaptım, tv açıldı fakat tv fişden çekilip takıldıktan sonra yine aynı şekilde STDBY ışığı yanıp sönmeye devam ediyor.
bir kaç kez yazılım yüklemesini yaptım, her seferinde yazılım yüklemesinden sonra tv açılıyor kanal yüklemesi yapılıyor tv izleniyor ama aynı sonuç.
YARDIM??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt