Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamun aleykum fikoloji hocam hatırlarsanız benim 32fd7100 televizyonumda idman tv ve CBCSPORT kanallarını geçiş yaptığımda televizyon reset alarak kapanıp geri açılıyordu tüm yazılımları denememize rağmen bitürlü gelişme olmadı geçengün ses var görüntü yok tu servise göndermişken reset sorunuda çözülsün istedim fakat söyledikleri şey biss koduyla izlediğiniz azerbaycan kanalları illegal maç yayını yaptığından televizyon kendini kilitliyor reset atıyor bana mantıklı gelmedi diğer diğer vestel televizyonumda rahatlıkla idman tv ve CBCSPORT kanallarını izlerken 32fd7100 model tvde neden izleyemiyorum servisin söylediği mantıklımı servis eleman beni arayıp vestel mühendisiyle telefonla konuştuğunu onun bu şekilde bir cevap verdiğini söyledi bu konuda ne düşünüyorsunuz
Bu konuda pek bir bilgim yok biss hala geçerli mi daha yeni hatırladım.
Ben bu konuda bilgi sahibi değilim, teraspy hocam biseyler yazınca açıksi cevaplamadim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Selamun aleykum fikoloji hocam hatırlarsanız benim 32fd7100 televizyonumda idman tv ve CBCSPORT kanallarını geçiş yaptığımda televizyon reset alarak kapanıp geri açılıyordu tüm yazılımları denememize rağmen bitürlü gelişme olmadı geçengün ses var görüntü yok tu servise göndermişken reset sorunuda çözülsün istedim fakat söyledikleri şey biss koduyla izlediğiniz azerbaycan kanalları illegal maç yayını yaptığından televizyon kendini kilitliyor reset atıyor bana mantıklı gelmedi diğer diğer vestel televizyonumda rahatlıkla idman tv ve CBCSPORT kanallarını izlerken 32fd7100 model tvde neden izleyemiyorum servisin söylediği mantıklımı servis eleman beni arayıp vestel mühendisiyle telefonla konuştuğunu onun bu şekilde bir cevap verdiğini söyledi bu konuda ne düşünüyorsunuz
Servis tabiri caiz ise üfürmüş :) Bu kanallar illegal maç yayını nasıl yapar, devlet kanalı bunlar,sevgili Emre78 :)
İşi yazılım yüklemekle çözemezler,tv içindeki default kanal listesini ya kadırmak veya kanal taratıp ,çıkan listeyi "default" olarak kaydetmek lazım,en azından benim tvlerde böyle oluyor ve reset işi kalkıyor tvden.Sanki bu konuda bir konum vardı gibi :alala

Ben bu konuda bilgi sahibi değilim, teraspy hocam biseyler yazınca açıksi cevaplamadim
Geçerli fiko :)

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45

Biss gecerli hocam türksattaki bi kanaldan idman ve CBCSPORT kanallarına geçiş yaparken tv reset atıyodu Hatırlarsanız bu konuda baya yardımcı olup yazılımlar önermiştiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam diğer vestel tvde sorunsuz izliyorum bu tvde kanal listesini usb yükleyip reset atan diğer tvye yüklersem düzelirmi acaba bu hiç aklıma gelmemişti sizin bahsettiğiniz bu tür bişeymi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Biss gecerli hocam türksattaki bi kanaldan idman ve CBCSPORT kanallarına geçiş yaparken tv reset atıyodu Hatırlarsanız bu konuda baya yardımcı olup yazılımlar önermiştiniz

Hocam diğer vestel tvde sorunsuz izliyorum bu tvde kanal listesini usb yükleyip reset atan diğer tvye yüklersem düzelirmi acaba bu hiç aklıma gelmemişti sizin bahsettiğiniz bu tür bişeymi
Deneyebilir sin ?

A Çevrimdışı

Ayb821218

Yeni Üye
28 Eki 2020
6
41
Selam arkadaşlar tv böyle bir uyarı veriyor nedeni nedir. Ne yapmam gerek teşekkürler.

EAEC586D-0886-41E6-BB0D-6ADFE09EF98B.jpg

Selam arkadaşlar tv böyle bir uyarı veriyor nedeni nedir. Ne yapmam gerek teşekkürler.

EAEC586D-0886-41E6-BB0D-6ADFE09EF98B.jpg
Ssptv yi açtığımda bu uyarıyı veriyo.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bu sürümle tvde güncelemeyi başarı ile yaptım ancak tvde netflix kurulmadı. ne yapmalıyım tv vestel 55 inc FA7500 smart tv.
Güncelleme ile Netflix in kurulacağını kim söyledi ☺️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt