Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

C Çevrimdışı

Cilekci

Yeni Üye
8 Tem 2020
8
51
1594276864096.jpg
Tv de sorun yok. Diğer cihazın ayarlarını kontrol edin veya denemek için farklı bir cihaz bağlayın.
Bugün digiturk servisten geldiler 3 adet farklı marka ve model cihaz kurdular hepsindede aynı hatayı verdi. TV de sıkıntı sanırım. Verdiğiniz yazılımlada değişiklik olmadı. Daha eski bir yazılım bulmak lazım sanırım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
Bugün digiturk servisten geldiler 3 adet farklı marka ve model cihaz kurdular hepsindede aynı hatayı verdi. TV de sıkıntı sanırım. Verdiğiniz yazılımlada değişiklik olmadı. Daha eski bir yazılım bulmak lazım sanırım
Full yazılımın içinde hdcp key zaten gelir gelmediğini var sayalım çalışan tv den aldım size linkini verdim olmadı. Neredeyse servis statüsünde iş yapıldı var olan bütün imkânlar seferber edildi. Yine olmadı. Resimdeki HDCP Status satırının karşısında NOK yazdığı için hdmi hata veriyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568

Bunu deneyip sonucu yazar mısın?
?

İndirdiğiniz yazılımı boş bir usb flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın.
Tv yi çalıştırın.
Uzaktan kumanda üzerinden sırasıyla Menü 4-7-2-5 Tuşlayın.
Ekrana gelen listede en alttaki ''USB operations '' Satırına inin OK tuşuna basın.
Yazılım 3-5 Saniye içerisinde yüklenecektir.
Back veya exit tuşu ile listeden geri çıkın.
Tv yi kumanda ile standby konumuna alın led sabit yandıktan 5 Saniye sonra geri çalıştırın.

J Çevrimdışı

jaxllax

Yeni Üye
18 Haz 2020
8
59
[QUOTE = "TEKNOWEST, publicación: 189812, miembro: 3256"]

[/ CITA]
gracias amigo, imagen y resolución correcta para tv salora 32LED8000BK placa base originalmente con 17MB82-2, reemplace por 17MB82S,
Con su descarga el tv volvió a la normalidad,muchas gracias

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bunu deneyip sonucu yazar mısın?
?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

İndirdiğiniz yazılımı boş bir usb flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın.
Tv yi çalıştırın.
Uzaktan kumanda üzerinden sırasıyla Menü 4-7-2-5 Tuşlayın.
Ekrana gelen listede en alttaki ''USB operations '' Satırına inin OK tuşuna basın.
Yazılım 3-5 Saniye içerisinde yüklenecektir.
Back veya exit tuşu ile listeden geri çıkın.
Tv yi kumanda ile standby konumuna alın led sabit yandıktan 5 Saniye sonra geri çalıştırın.
CI+ yüklü görünmüyor gibi duruyor tvde ,ilişkisi yoktur belki ama gözüme çarptı ,acaba modlama ile gellir mi :alala

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
CI+ yüklü görünmüyor gibi duruyor tvde ,ilişkisi yoktur belki ama gözüme çarptı ,acaba modlama ile gellir mi :alala
CI ya ait keyleri çalışan tv de alıp verdim olmadı diye cevap geldi. Modlama için arşivimdeki profile baktım uygun bir bölüm göremedim. Hepsinden önemlisi full yazılım da verdim içerisinde her şey var yine olmadı cevabı geldi.

D Çevrimdışı

dogusucanok

Yeni Üye
14 Tem 2020
3
34
Merhabalar,

Vestel 32HB5000 SN "7942636 701029" televizyonum var. Televizyonum vestel yazısı geliyor geri kapanıyor açılmıyor.
Ne yapmalıyım garantisi bitti hangi yazılımı yüklememi önerirsiniz. Birinci sayfada bulunan "mb82 kurtarma yazılımını" mı yüklemem gerekiyor. Televizyon açılmadığından versiyonuna bakamıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

ca1ea1bf-15c2-4cc6-bc29-7de1a5bc6eda.jpg

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dogusucanok

Yeni Üye
14 Tem 2020
3
34
Merhabalar,

Vestel 32HB5000 SN "7942636 701029" televizyonum var. Televizyonum vestel yazısı geliyor geri kapanıyor açılmıyor.
Ne yapmalıyım garantisi bitti hangi yazılımı yüklememi önerirsiniz. Birinci sayfada bulunan "mb82 kurtarma yazılımını" mı yüklemem gerekiyor. Televizyon açılmadığından versiyonuna bakamıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bana yardımcı olabilecek var mı acaba??

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
Merhabalar,

Yazılım link
?

Yazılımı zipten çıkartın
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Tv önündeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri